Pogoda
20.09.2019 14:36

"Breaking Bad" - Bryan Cranston trollował Aarona Paula: "Mówił mi, że Jesse umrze!"

Aaron Paul niedługo ponownie zagości na naszych ekranach jako Jesse Pinkman w nadchodzącym filmie "El Camino", który opowie dalszą historię partnera w zbrodni Waltera White'a.

Breaking Bad
foto: materiały prasowe/AMC

Aaron Paul niedawno wyznał, że Bryan Cranston lubił się z nim drażnić podczas pracy nad "Breaking Bad". Aktor grający Waltera White'a raz przekonał go, że Jesse Pinkman umrze w jednym z pierwszych odcinków serialu. Ten "prank" był spowodowany przez to, że planowo Jesse miał faktycznie umrzeć na początku 1. sezonu, co potwierdził sam Vince Gilligan, czyli twórca serialu.

Bryan Cranston trollował Aarona Paula

Paul powiedział w rozmowie z The Hollywood Report, że za każdym razem, gdy czytał scenariusz, to mówił sobie, że przyszedł na niego czas: 

"

Myślałem, że podpisałem kontrakt na cały serial. A potem przez kolejne sezony brałem do rąk scenariusz i myślałem sobie: "Okej, na mnie już czas". Bryan wcale mi nie pomagał, ten skurczybyk! Podchodził do mnie i się pytał, czy już zdążyłem przeczytać scenariusz. Gdy odpowiedziałem, że nie, to on się tylko zmartwił i mnie przytulił. Potem mi powiedział, że kiedyś w końcu musiało się skończyć, ale przynajmniej będziesz miał świetne zakończenie. Potem mnie zapewnił, że mi pomoże, jak tylko będę miał jakieś pytania. Odwrócił się na pięcie i odszedł! "

Foto: materiały prasowe/ AMC
Foto: materiały prasowe/ AMC
Przeczytaj także "El Camino": w filmie zobaczymy ponad 10 postaci z "Breaking Bad". O kogo chodzi?

Aktor przyznał, że od razu pobiegł do producentów i zażądał scenariuszy z następnych odcinków. Ci nie chcieli mu jej dać, tłumacząc, że jeszcze nie powstały. Aaron Paul stwierdził, że prawdopodobnie nie chcieli się nimi podzielić, ponieważ wiedzieli, że niedługo zginie. Potem jednak zrozumiał, że to był jeden z żartów Bryana Cranstona:

"

Cranston jest definitywnie najbardziej profesjonalnym i przy okazji najbardziej infantylnym człowiekiem, którego kiedykolwiek poznałem w życiu. Jest niesamowicie utalentowany, ale przy okazji dziecinny w najlepszy sposób. Często żartował w nieodpowiednich momentach i miejscach, dlatego jest najlepszy.  "

Na szczęście Jesse Pinkman nie zginął i doczekał końca "Breaking Bad". Kontynuację jego przygód będziemy mogli zobaczyć już 11 października 2019 roku w filmie "El Camino: A Breaking Bad Movie". Produkcja zadebiutuje na Netfliksie.

Zobacz także: Film "Breaking Bad" - oto pierwsze oficjalne zdjęcie Jesse'ego Pinkmana

Tagi: Breaking Bad Netflix