Pogoda
04.06.2020 14:13

"BrzydUla" powraca po latach. Są pierwsze zdjęcia "nowej" Uli Cieplak

Na Instagramie pojawiło się nietypowe zdjęcie Julii Kamińskiej. To fotografia promująca najnowszy serial z udziałem kultowej "BrzydUli".

Julia Kamińska i Filip Bobek
foto: VIPHOTO/East News

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że uwielbiany przez widzów serial "BrzydUla" powróci na ekrany polskich telewizorów. Z biegiem czasu twórcy zdradzali kolejne szczegóły produkcji. Dziś wiemy już, że serial powróci po przeszło dekadzie przerwy, a w roli głównej zobaczymy Julię Kamińską, którą w roli Uli Cieplak pokochała cała Polska.

"BrzydUla" po latach. Jak wygląda "nowa" Ula Cieplak?

Małgorzata Socha swego czasu wygadała się na "Domówce u Dowborów", że ruszyły zdjęcia do serialu. W nowej wersji "BrzydUli" ponownie zobaczymy również Filipa Bobka, który w poprzedniej serii wcielał się w Marka Dobrzańskiego.

Wojciech Smarzowski Łukasz Simlat Julia Kamińska BrzydUla
Wojciech Smarzowski Łukasz Simlat Julia Kamińska BrzydUla
Przeczytaj także Powstaje kontynuacja "BrzydUli"! Czy za kamerą znowu stanie Smarzowski?

Julia Kamińska w trakcie programu "Kwarantanna Live" podzieliła się kolejnymi nowinami dotyczącymi serialu. Przyznała, że jest współautorką scenariusza, a jego fragment trafił na Instagram Piotra Jaska.

Kamińska poinformowała również, że wkrótce ruszy promocja serialu i najwyraźniej już się to dzieje. W mediach społecznościowych TVN-u, który emitował poprzednie sezony "BrzydUli" pojawiło się nietypowe zdjęcie Julki. Aktorka ma na sobie duże okulary i duże ubrania zakrywające jej zgrabną figurę.

Chociaż TVN nie opisał zdjęcia w jednoznaczny sposób, możemy domyślać się, że zdjęcie prezentuje postać "nowej" Uli Cieplak, która pojawi się w nowym serialu. Fani komentujący fotografie podzielili się wyraźnie na dwa obozy. Jedni cieszą się z powrotu ulubionego serialu, a inni nie kryją obaw względem produkcji.

Apetyt na "nową BrzydUlę" podkręca stacja. Player.pl zamieścił pod zdjęciem komentarz:

"

Czekamy na ten #secretproject z niecierpliwością! "

Co szykują dla widzów twórcy? Przekonamy się już wkrótce.

„Czarnobyl” z 14 nominacjami do brytyjskich nagród BAFTA. Znamy listę nominacji do prestiżowej nagrody
„Czarnobyl” z 14 nominacjami do brytyjskich nagród BAFTA. Znamy listę nominacji do prestiżowej nagrody
Przeczytaj także „Czarnobyl” z 14 nominacjami do brytyjskich nagród BAFTA. Znamy listę nominacji do prestiżowej nagrody