Pogoda
25.01.2016 14:15

Mimicker Alarm - Budzik, który wyłączasz miną

Dobry budzik to taki, który nie tylko zmotywuje do jego wyłączenia, ale także pozostawi rozbudzonym. Pracownicy Microsoft proponują aplikację Mimicker Alarm, która wyłączy się wtedy, gdy zrobisz do niej wymaganą minę.

Mimicker Alarm - Budzik, który wyłączasz miną
foto: kadr z video

Budzik powstał w ramach projektu Microsoft Garage – korporacja zachęca w nim swoich pracowników do pracy nad ciekawymi i przydatnymi aplikacjami i sprzętem w czasie wolnym od wykonywania obowiązków służbowych.

Mimicker Alarm

Mimicker Alarm działa na smartfonach z Androdem. Po włączeniu się budzika aplikacja daje budzącemu się do życia użytkownikowi 30 sekund na wykonanie powierzonego zadania. Jeśli nie zostanie zaspokojona – alarm zostanie powtórzony.

Co to za wyzwania? Może to być konieczność wykonania odpowiedniej miny (aplikacja jest surowym sędzią i każe wkładać w ekspresję dużo serca), sfotografowanie obiektu o zadanym kolorze bądź odczytanie zdania wyjątkowo łamiącego język.

Zaliczonymi wyzwaniami można podzielić się w internecie z przyjaciółmi.

Aplikacja pozwala wybrać, którymi z trzech rodzajów zadań chcemy się zmagać o poranku. Rodzaje min, kolory do upolowania i sentencje do wypowiedzenia (w języku angielskim) dobierane są losowo.

Jaki budzik najskuteczniej wyrywa Was z łóżka?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gadżety