Były pilot potwierdził, że marynarka wojenna widzi średnio jedno UFO dziennie

17.05.2021 15:38
Były pilot potwierdził, że marynarka wojenna widzi średnio jedno UFO dziennie Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

UFO istnieje. Były pilot potwierdził, że marynarka wojenna widzi średnio jeden niezidentyfikowany obiekt latający dziennie. Niestety, nie potrafił określić jakiego pochodzenia są te pojazdy.

UFO to całkowita normalność? Były pilot opowiedział o incydentach

W niedzielę 16 maja 2021 roku zadebiutował program "60 Minutes", w którym były pilot marynarki wojennej Ryan Graves opowiedział o... normalności, którą jest obserwowanie UFO. Według niego, Navy Seals odkrywali przynajmniej jeden niezidentyfikowany obiekt latający w ciągu dnia przez co najmniej kilka lat, gdy pilot był w trakcie aktywnej służby.

Polecamy

Chociaż Graves nie określił tych obiektów "pozaziemskimi", to jasno wyjaśnił, że jego zdaniem są ogromnym niebezpieczeństwem dla USA i sojuszników kraju - zwłaszcza, że Stany Zjednoczone według niego nie posiadają technologii, która im dorównuje:

Ja jestem prawdę mówiąc przerażony. Jeżeli to są np. myśliwce z innych krajów, to byłby to dla nas ogromny problem. Ale dlatego, że niektórzy autentycznie wierzą w to, że to nie jest prawda i dlatego nie patrzymy temu problemowi w twarz.

Polecamy

Według niego, te myśliwce/UFO mogą pochodzić z Chin lub z Rosji:

To jest trudno wyjaśnić. Nie wiem. Naprawdę wiem. Moim zdaniem mamy największe szanse na to, że to są obce samoloty, które pełnią jedynie funkcję obserwacyjną. 

Zgodził się z nim były rzecznik amerykańskiej marynarki wojennej, Luis Elizondo:

Wyobraźcie sobie technologię, która pozwoli polecieć 13 tysięcy mil na godzinę, unikać radarów, latać pod wodą, nad ziemią i pewnie w kosmosie. A oprócz tego nie można jasno stwierdzić jak to lata - nie ma skrzydeł, a i tak pogwałca zasady grawitacji.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.