CD Projekt RED otworzył sklep z gadżetami. Można kupić sobie do domu Geralta
Michał Tomaszkiewicz
09.05.2019 11:25
CD Projekt RED otworzył sklep z gadżetami. Można kupić sobie do domu Geralta Fot. zrzut ekranu

Takiego Wiedźmina jeszcze nie było w sprzedaży – w oficjalnym sklepie CD Projekt RED można zakupić 30-centymetrową statuetkę Geralta Ronina. Niecierpliwi mogą zaś sprawić sobie gadżet związany z Cyberpunkiem 2077.

W sklepie CD Projekt RED nie znajdzie się gier – te sprzedawane są na platformie GOG.com. Zamiast tego witryna store.cdprojektred.com oferuje gadżety związane z wyprodukowanymi (lub wciąż jeszcze tworzonymi) tytułami – serią Wiedźmin, GWINTEM i Cyberpunkiem 2077.

Perełką w ofercie jest według CDP figurka Wiedźmina Ronina, która zasłużyła sobie na pokazanie na własnym filmie.

Redzi informują, że jeśli chce się przygarnąć do domu Geralta, to trzeba się spieszyć – liczba statuetek jest limitowana. Dokładnej liczby sztuk figurek nie została podana.

Przeczytaj także

Oficjalny sklep z gadżetami z Wiedźmina i Cyberpunka 2077

Fani mogą okazać miłość dla Geralta i budzące się uczucie do V sprawiając sobie koszulki i bluzy związane ze światami poszczególnych gier. Wzorów jest kilkanaście i trzeba przyznać, że są interesujące – ciekawostką jest zaś fakt, że modelki i modele prezentujący ubrania to pracownicy CD Projekt RED.

W sklepie CDP znajdziemy także bardziej zaskakujące gadżety – na przykład wiedźmińskie skarpety, które mogą stać się hitem wśród prezentów na Boże Narodzenie. Asortyment strony obejmuje ponadto torby, bransoletę, drewniane etui na telefon i plakatowe wiedźmińskie zlecenie wszech czasów. Chętni mogą sobie ponadto sprawić smyczkę z logo ulubionej gry.

Zobacz także: >> Wiedźmin trafił do Asystenta Google. Znamy sekretną komendę, po której deklamuje fraszkę o Lambercie <<

Ze sklepu CP Projekt RED początkowo można korzystać tylko z terenu Unii Europejskiej – koszt dostawy kurierskiej to 21,50 zł. Ceny są europejskiej – koszulki kosztują po 90 zł, smyczki nieco ponad 40, a figurka Geralta to wydatek rzędu 1000 zł.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.