Pogoda
09.05.2019 11:25

CD Projekt RED otworzył sklep z gadżetami. Można kupić sobie do domu Geralta

Takiego Wiedźmina jeszcze nie było w sprzedaży – w oficjalnym sklepie CD Projekt RED można zakupić 30-centymetrową statuetkę Geralta Ronina. Niecierpliwi mogą zaś sprawić sobie gadżet związany z Cyberpunkiem 2077.

sklep CD Projekt RED
foto: zrzut ekranu

W sklepie CD Projekt RED nie znajdzie się gier – te sprzedawane są na platformie GOG.com. Zamiast tego witryna store.cdprojektred.com oferuje gadżety związane z wyprodukowanymi (lub wciąż jeszcze tworzonymi) tytułami – serią Wiedźmin, GWINTEM i Cyberpunkiem 2077.

Perełką w ofercie jest według CDP figurka Wiedźmina Ronina, która zasłużyła sobie na pokazanie na własnym filmie.

Redzi informują, że jeśli chce się przygarnąć do domu Geralta, to trzeba się spieszyć – liczba statuetek jest limitowana. Dokładnej liczby sztuk figurek nie została podana.

klawiatura do Wiedźmina 3
klawiatura do Wiedźmina 3
Przeczytaj także CD Projekt RED pochwalił się klawiaturą do Wiedźmina 3

Oficjalny sklep z gadżetami z Wiedźmina i Cyberpunka 2077

Fani mogą okazać miłość dla Geralta i budzące się uczucie do V sprawiając sobie koszulki i bluzy związane ze światami poszczególnych gier. Wzorów jest kilkanaście i trzeba przyznać, że są interesujące – ciekawostką jest zaś fakt, że modelki i modele prezentujący ubrania to pracownicy CD Projekt RED.

W sklepie CDP znajdziemy także bardziej zaskakujące gadżety – na przykład wiedźmińskie skarpety, które mogą stać się hitem wśród prezentów na Boże Narodzenie. Asortyment strony obejmuje ponadto torby, bransoletę, drewniane etui na telefon i plakatowe wiedźmińskie zlecenie wszech czasów. Chętni mogą sobie ponadto sprawić smyczkę z logo ulubionej gry.

Zobacz także: >> Wiedźmin trafił do Asystenta Google. Znamy sekretną komendę, po której deklamuje fraszkę o Lambercie <<

Ze sklepu CP Projekt RED początkowo można korzystać tylko z terenu Unii Europejskiej – koszt dostawy kurierskiej to 21,50 zł. Ceny są europejskiej – koszulki kosztują po 90 zł, smyczki nieco ponad 40, a figurka Geralta to wydatek rzędu 1000 zł.

Co chcielibyście sobie kupić?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Cyberpunk 2077 Wiedźmin