Pogoda
11.03.2019 15:41

CD Projekt RED przygotował coś specjalnego z okazji 2077. tweeta o Cyberpunku 2077

Cyberpunk 2077 ma być nowym opus magnum CD Projekt RED i przyćmić dotychczasowe dzieło życia polskiego studia – Wiedźmina 3. Gra ma być gotowa, gdy będzie gotowa – a w międzyczasie mijają lata, odliczane ostatnio publikacjami na Twitterze. Zebrało się ich już 2077 – CDP nie chciało przepuścić tej okazji.

Cyberpunk 2077
foto: materiały prasowe

Cyberpunk 2077 wzbudza u graczy gorące emocje – CD Projekt RED obiecuje tytuł, jakiego jeszcze na rynku nie było, pokazujący świat zaprojektowany z najdrobniejszymi szczegółami. Wspomnieć tu można między innymi o plotkach, jakie mówiły o próbie przewidzenia rozwoju muzyki, tak by ścieżką dźwiękowa Cyberpunka 2077 brzmiała jakby pochodziła z przyszłości, a redakcja Antyradio.pl z pierwszej ręki dowiedziała się, że budynki znajdujące się w grze były projektowane przez prawdziwych architektów, tak by rzeczywiście można w nich bezpiecznie mieszkać.

Przez długie lata plotki o domysły były jedynym źródłem informacji o Cyberpunku 2077, aż w końcu ożywił się profil gry na Twitterze, wydając z siebie niewinne „beep”. Od tego czasu nowe wpisy pojawiają się regularnie, podając informacje mniej lub bardziej dotyczące gry i przestawianego w nim świata. Pojawiło się ich już 2077, co stało się dla ekipy CDP okazją do zamieszczenia specjalnego tweeta.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED pokaże nową wersję gry na E3

2077 tweetów Cyberpunka 2077

Sprawa okazała się być na tyle poważna, że ekipa CD Projekt Red postanowiła wyjść na chwilę z roli i napisać po prostu coś od siebie. W komunikacie podkreślono, że Cyberpunk 2077 to ogromna gra, a należyte opowiedzenie o jej wszystkich aspektach to równie duża zadanie dla zespołu odpowiedzialnego za komunikację przez kanały społecznościowe.

CDP podkreśla, że kontakt z graczami i ich reakcjami pozwala tworzyć grę, na jaką czekają i na jaką zasługują – przy okazji tweetu numer 2077 podziękowano fanom z całego świata za ich zaangażowanie.

Zobacz także: >> CD Projekt pokazał gameplay Cyberpunka 2077 <<

Data premiery Cyberpunka 2077 nie jest jeszcze znana – CDP chce, żeby gra była dopracowana w najmniejszych szczegółach, co może oznaczać jeszcze lata pracy.

Jaką postacią będziecie grać w Cyberpunku 2077?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry