Call of Duty: Black Ops - Cold War na nowym, premierowym zwiastunie. Szykuje się mocna produkcja

27.10.2020 12:02
Call of Duty: Black Ops - Cold War na nowym, premierowym zwiastunie. Szykuje się mocna produkcja Fot. materiały prasowe/Activision

Już za kilka tygodni odbędzie się premiera nowego Call of Duty. Z tej okazji twórcy postanowili udostępnić zwiastun skupiający się na kampanii dla pojedynczego gracza.

Zwiastun Call of Duty: Black Ops - Cold War zaczyna się od spotkania prezydenta Ronalda Reagana z CIA przed misją, której głównym celem jest obalenie niejakiego Perseusza. Zagrożone są miliony osób mieszkających w Europie. Chwilę później klip przenosi nas już w sam środek walki, gdzie świst kul jest przerywany hukiem eksplozji.

Call of Duty: Black Ops - Cold War z nowym, świetnym zwiastunem

W trakcie wideo widzimy również starych ulubieńców fanów w postaci Masona i Woodsa (protagoniści oryginalnego Black Ops), a także nowe fragmenty rozgrywki, których do tego pory nie mieliśmy okazji zobaczyć. Zwiastun skupia się bowiem na kampanii dla pojedynczego gracza, a ta jak zwykle będzie przypominała film Michaela Baya (czyt. mnóstwo patriotyzmu i wybuchów).

Przeczytaj także

Zresztą zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Co ciekawe, kampania single-player ma zawierać kilka możliwych zakończeń, które będą zależały od wyborów graczy. Jak tłumaczy Dan Vondrak z Raven Software:

Chcieliśmy dołączyć do niektórych misji różne poboczne cele, rozwidlające się ścieżki i inne motywy, które wymuszą na graczu podjęcie decyzji. Niektóre z nich będą miały wpływ na to, jak narracyjnie zakończy się cała kampania.

Call Of Duty: Black Ops Cold War ma zadebiutować 13 listopada na pecetach, Playstation 4 i 5 oraz Xboksach One i Series X/S.

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.