Pogoda
27.04.2017 09:50

Call of Duty: WWII w 1. oficjalnym zwiastunie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowe Call of Duty powróci do II wojny światowej. Zobaczcie pierwszy trailer.

Call of Duty: WWII w 1. oficjalnym zwiastunie
foto: kadr z wideo

Ku uciesze wielu graczy, bijąca rekordy popularności wojenna seria wydawana przez Activision powróci wreszcie do swoich korzeni. Call of Duty: WWII będzie pierwszą odsłoną od 11 lat, która została osadzona w realiach największego konfliktu zbrojnego w dziejach ludzkości.

Tytuł był opracowywany w tajemnicy przez studio Sledgehammer Games (twórców Call of Duty: Advanced Warfare z 2014 roku) od co najmniej dwóch lat. Dowiedzieliśmy się o nim już wcześniej z opublikowanych przez pomyłkę na oficjalnej stronie screenów, teraz zaś przyszła pora na pełny zwiastun.

W Call of Duty: WWII wcielimy się w członków 1. Dywizji Piechoty zwanej Big Red One i weźmiemy udział w słynnych bitwach na frontach całej Europy. Nie zabraknie m.in. słynnego lądowania w Normandii (znanego wcześniej z gry Medal of Honor: Allied Assault) czy bitwy o Ardeny.

Jeszcze ciepły trailer obejrzycie poniżej:

Twórcy zapowiadają, że tym razem postawią na maksymalny realizm, bez upiększania dramatów wojny. Te zaś zostaną ukazane z filmowym rozmachem i dynamiką znaną z poprzednich części. Oprócz nowego trailera, ujawniono również kilka nowych screenshotów z samej gry.

Więcej szczegółów poznamy z pewnością na targach E3, które odbędą się w dniach 13-15 czerwca 2017 roku w Los Angeles.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, Call of Duty: WWII trafi na rynek 3 listopada 2017 roku w wersjach na PC, a także konsole Xbox One i PlayStation 4. Poza kampanią dla jednego gracza, tradycyjnie otrzymamy rozbudowany multiplayer, w tym nowy tryb pod nazwą War, a także lubiane Nazi Zombies.

Czekacie na Call of Duty: WWII?

Jakub Gańko
Tagi: Gry Galeria Call of Duty