Call of Duty: WWII wzywa do Złotych Tarasów
Michał Tomaszkiewicz
03.11.2017 12:43
Call of Duty: WWII wzywa do Złotych Tarasów Fot. materiały prasowe

II wojna światowa wybuchła 3 listopada 2017 o godz. 16.00 – przynajmniej dla graczy, który udadzą się do Złotych Tarasów na oficjalną premierę Call of Duty: WWII.

Osoby odwiedzające warszawską galerię handlową od samego rana mogą zobaczyć, że coś wisi w powietrzu. W Złotych Tarasach można bowiem spotkać ekipy rekonstruktorów noszących mundury z czasów drugiego światowego konfliktu.

Wszyscy oni chętnie zapozują do zdjęcia i zaproszą na prawdziwe atrakcje, jakie rozpoczną się 3 listopada 2017 o godz. 16.00.

Activision przygotowało bowiem zdecydowanie więcej, niż tylko prezentację swojej najnowszej gry. Gracze, którzy przybędą na premierę, będą mogli powiększyć swoją wiedzę historyczną oraz poznać się z aktorami występującymi w polskiej wersji językowej.

W harmonogramie premiery przewidziano między innymi lekcję muzealną prowadzoną przez historyka i rekonstruktora, prezentacje ówczesnego uzbrojenia i umundurowania (być może będzie obecny legendarny pistolet Vis, którego produkcja ma być wznowiona w Radomiu) oraz dyskusje na tematy związane II wojną światową.

Blok historyczny zwieńczają pokazy tańca stylizowanego na lata 40. XX wieku.

Dużo ciekawych informacji będzie można także zdobyć na temat samej gry Call of Duty: WWII. Można liczyć na zdradzenie ciekawostek związanych z powstawaniem tytułu, spotkanie aktorów grających w polskiej wersji, dyskusje na tematy związane z serią Call od Duty oraz wzięcie udziału w konkursach z nagrodami-niespodziankami.

Jeden z nich będzie polegał na robieniu i udostępnieniu na Facebooku z hasztagiem #premieracodwwii zdjęcia z wydarzenia. Pod uwagę będą brane fotki opublikowane 3 listopada 2017 przed godziną 21.30.

Premiera Call of Duty: WWI to kolejna ciekawe wydarzenie rozgrywane w Warszawie. Fani Hearthstone mogli załapać się na darmowe lody, a Netflix zamienił fragment naszej stolicy w świat znany z serialu „Stranger Things”.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.