Call of Duty: Warzone - gracze odnaleźli dom Leatherface'a!

22.10.2020 13:18
Call of Duty: Warzone - gracze odnaleźli dom Leatherface'a! Fot. New Line Cinema/Courtesy Everett Collection/East News

Halloween już tuż tuż, więc twórcy Call of Duty postanowili postraszyć swoich użytkowników. W grze jako postać grywalna pojawił się Leatherface, a teraz okazuje się, że dostępny jest również jego dom.

Gracze odnaleźli miejsce w nocnej wersji mapy Warzone, które okazuje się być domem Leatherface'a z "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną". Wraz z nim pojawiają się też duchy i inne okropieństwa. Z relacji użytkowników wynika również, że jeżeli będzie się przebywało w lokacji zbyt długo, to można usłyszeć odpalanie piły mechanicznej. 

W Call of Duty pojawił się dom Leatherface'a

Jeżeli nie udało się wam go odnaleźć samodzielnie, to z pomocą biegną YouTuberzy, którzy podzielili się niedawno mroczną lokacją. Jednym z nich jest The Legendary Borac. Według niego, do domu najprościej jest się dostać lokalizując Krovnik Farmland. Dom rozpoznacie po tajemniczej postaci stojącej w jednym z okien. Poniżej instrukcja wideo:

Przeczytaj także

W środku powitają was piękne "pyszności". Na stole w jadalni znajdziecie ludzkie resztki, które rozsiane są zresztą po różnych pokojach. Nie są specjalnie paskudne, zwłaszcza jeśli porównamy je do przemocy w "Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną". Nie mniej, dodajmy do tego odgłosy piły mechanicznej, skrzypiącą podłogę oraz krew na podłodze i nagle robi się klimat dotąd raczej niespotykany w "Call of Duty" - nawet w trybie zombie.

Natomiast wchodząc na górę, gracze mogą się spotkać twarzą w twarz z Leatherface'em - czy przynajmniej jego wersją-widmo. 

Przeczytaj także

Wszystkie te wydarzenia są zapewnione przez event "Haunting of Verdansk", w którego opisie czytamy:

Niezależnie od operacji, odwiedzenie Vardanska nocą może was wystraszyć. Niektórzy mówią o tym, że często w telewizji pojawia się zaklęta laleczka brzuchomówcy, a w okolicach Krovnik Farmland można usłyszeć ducha zabójcy dzierżącego piłę mechaniczną. Inni zaś twierdzą, że nieużywane tory niedaleko Train Station wciąż są używane przez pociąg-widmo, którego pasażerami są dusze osób straconych w Gułagu...

Event Haunting of Verdansk będzie dostępny w Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone aż do 3 listopada 2020 roku.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.