Pogoda
21.07.2017 14:41

Car Mechanic Simulator 2018 wjeżdża na warsztat

Jeśli kochacie samochody tak bardzo, że lubicie je rozbierać i zaglądać im pod maski, to polska gra Car Mechanic Simulator 2018 jest właśnie dla Was.

Car Mechanic Simulator 2018 wjeżdża na warsztat
foto: materiały prasowe

Seria sprzedaje się dobrze na całym świecie, co pokazuje, jak dużo jest entuzjastów, którzy znają (bądź chcą poznać) budowę pojazdów i lubią naprawiać – lub wręcz odbudowywać – samochody.

Prowadzenie warsztatu samochodowego, zwiększania kompetencji i uzyskiwanie autoryzacji kolejnych marek to tylko część rozgrywki, jaką oferują gry z serii Car Mechanic Simulator. Dzięki tytułowi można także odszukiwać zaniedbane perełki, nadawać im pierwotnego blasku, a następnie sprzedawać z zyskiem.

To właśnie na tym aspekcie gry koncentrują się jej twórcy w edycji na rok 2018, która jest dostępna w sprzedaży od 21 lipca 2017 między 24 a 28 lipca 2017:

PlayWay – autor gry – chwali się, że Car Mechanic Simulator 2018 oferuje dopracowane i przedstawione fotorealistycznie modele samochodów (w tym także licencjonowanie marki), dopracowaną fizykę oraz 200 interaktywnych części, które mogą się w wirtualnych samochodach popsuć.

Lista zmian w stosunku do poprzedniej wersji, oznaczonej rokiem 2015, wygląda następująco:

  • nowy system napraw
  • nowy interfejs i wsparcie obsługi padów
  • nowa fizyka
  • magazyn części
  • możliwość malowania części karoserii
  • tor wyścigowy

Już teraz twórcy zapowiadają wydanie dodatków, które wprowadzą dodatkowe modele samochodów oraz nowe tryby gry.

Tytuł dostępny jest w wersji na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Co wolicie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry