Pogoda
26.08.2020 16:17

Carole Baskin wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Fani "Króla tygrysów" oburzeni

Słynna już przeciwniczka Joe Exotica, Carole Baskin, ma szansę na występ w amerykańskim "Tańcu z Gwiazdami". Nie wszystkim się ten pomysł spodobał...

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Joe Exotic i jego zaciekły konflikt z Carole Baskin to ostatnio dość popularny temat. Przysłużył się do tego rzecz jasna serial dokumentalny Netfliksa "Król tygrysów" (ang. "Tiger King: Murder, Mayhem, and Madness"), po premierze którego sława Exotica sięgnęła stratosfery. Wzrostem zainteresowania może się również pochwalić Carole.

Carole Baskin wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?

29. edycja amerykańskiego "Tańca z Gwiazdami" wystartuje już 14 września 2020 roku, jednak do dziś nie ogłoszono pełnej listy uczestników. Ta jednak wzbudziła już niemałe zamieszanie w sieci. Portal E! News podał bowiem do wiadomości, że Carole Baskin prowadzi obecnie negocjacje w sprawie występu w nadchodzącej edycji TzG. 

Choć samo źródło podkreśla, że nic nie zostało jeszcze przesądzone, a rozmowy nie oznaczają, że Baskin faktycznie się w programie pojawi, w sieci zawrzało. Fani Króla Tygrysów zalali media społecznościowe falą wpisów, w których dają wyraz swojemu oburzeniu. Czy słusznie? To już niech każdy oceni sam.

Foto: materiały prasowe Next Film
Foto: materiały prasowe Next Film
Przeczytaj także Kaufland stworzył reklamę produktów wege inspirowaną... filmem "365 dni". Tego już nie odzobaczycie
Tagi: Newsy