Catwoman jest w ciąży. Czy ojcem dziecka jest Batman?

20.02.2020 09:49
Catwoman|undefined Fot. Mary Evans Picture Library/ EAST NEWS/

Kotoperz? A może nietokot? Jedno jest pewne - nietoperza rodzina niedługo się powiększy, a to wszystko dlatego, że Selina Kyle/Catwoman jest obecnie w ciąży.

Chociaż komiksowy twórca Tom King opuścił główną serię o Batmanie, scenarzysta wciąż pracuje nad swoim zaplanowanym 100. zeszytem o przygodach Mrocznego Rycerza. Jego konkluzja nastąpi w ramach mini-serii "Batman Catwoman". I chociaż data premiery pierwszej części jeszcze nie jest znana, King przedstawił na swoim Twitterze interesujący kadr z nadchodzącego komiksu, na którym widzimy ciężarną Catwoman.

Catwoman jest w ciąży

Ta stoi na gargulcu w Gotham. W tle widzimy panoramę miasta nocą, a bohaterka jest obejmowana przez Batmana, co sugeruje, że to właśnie "Gacek" jest ojcem dziecka Seliny Kyle. Komiks został narysowany przez Mikela Janina i pokolorowany przez Jordie Bellaire. Zobaczcie kadr z nadchodzącej serii "Batman Catwoman":

Przeczytaj także

Kilkadziesiąt lat temu para doczekała się dziecka. Córkę nazwali Heleną Wayne, która kiedy dorosła stała się mścicielką o pseudonimie Huntress. Jednak po "Kryzysie na nieskończonych Ziemiach", DC zrezygnowało z tego pomysłu, a Helena Wayne stała się Heleną Bertinelli, doczekała się nowej rodziny i nowych okoliczności powstania. My jednak mamy nadzieję, że dziecko Batmana i Catwoman będzie przypominało kotoperza albo nietokota:

Czy nowy dzieciak Bruce'a i Seliny będzie Heleną Wayne? Tego dowiemy się dopiero za kilka miesięcy. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.