Chadwick Boseman został poproszony o zrobienie wakandzkiego salutu w toalecie

Kamil Kacperski
30.04.2018 12:07
Chadwick Boseman został poproszony o zrobienie wakandzkiego salutu w toalecie Fot. kadr z wideo

Nawet po premierze „Avengers: Infinity War”, fani wciąż nie zapomnieli o „Black Pantherze”. Film jest tak popularny, że wcielający się w postać tytułową Chadwick Boseman nie może wyjść spokojnie na ulicę bez pokazywania salutu znanego z produkcji Marvel Studios. 

Aktor wystąpił w talk-show Jimmy'ego Kimmela. W spotkaniu towarzyszyli mu Chris Hemsworth (Thor), Karen Gillan (Nebula), Josh Brolin (Thanos) oraz Sebastian Stan (Zimowy Żołnierz). Gospodarz zapytał się Bosemana, czy często jest proszony o zrobienie wakandzkiego salutu, który szybko zadomowił się w świadomości widzów, a także spodobał się sportowcom - Jesse Lingard i Paul Pogba z Manchesteru United celebrowali zdobycie gola właśnie wykonując gest znany z „Black Panthera”.

Jak nietrudno się domyślić, od premiery produkcji o afrykańskim herosie, Boseman nie przypomina sobie dnia, w którym nie wykonałby charakterystycznego gestu. Aktor przyznał nawet, że każde wyjście z domu oznacza, że będzie musiał wykonać wakandzki salut:

Wiecie co, zabawna sprawa... Jeżeli nie chcę tego robić, to znaczy, że nie mogę wyjść z domu. Gonili mnie samochodami, a raz nawet miałem scenę wyjętą prosto z „Księcia w Nowym Jorku”, gdzie wchodzi do toalety, a ludzie zaczynają mu się kłaniać, więc wtedy poczułem się prawdziwie królewsko. 

Black Panther - 10. najlepiej zarabiający film w historii

Boseman przyznał jednak, że nie jest to całkowicie negatywne przeżycie. Kimmel zapytał go, czy wakandzki salut skutecznie przedłuża przebywanie na lotniskach, na co aktor przyznał, że jest wręcz przeciwnie, przyznając gospodarzowi talk-show, że na szczęście ten gest przyspiesza cały proces. Kimmel zapytał obsadę również o to, co zabrali z planów filmych produkcji Marvela. Największy łup przypadł Hemsworthowi, ponieważ aktor „przywłaszczył” sobie 5 różnych młotów Thora.

Niestety, twórcy przy okazji „Avengers: Infinity War” postanowili lepiej pilnować swoich rekwizytów i skutecznie zabronili aktorowi wziąć do domu (SPOILER!) nową broń Thora, czyli topór Stormbreaker, który w filmie przygotowuje mu krasnolud Eitri, w którego wciela się Peter Dinklage. Josh Brolin zdradził, że na pamiątkę wziął sobie majtki w panterkę, które rzekomo miał na sobie w trakcie programu, natomiast Chadwick Boseman zatrzymał bransoletkę z kulkami Kimoyo. Aktor wciąż ją nosi, co pokazał z resztą w trakcie programu. 

Film „Avengers: Infinity War” pojawił się w kinach 25 kwietnia 2018 roku i szturmem podbił cały świat. Jeżeli jeszcze nie wybraliście się na seans, to być może zachęci was do tego nasza recenzja produkcji Marvel Studios. Natomiast „Black Panther” już 8 maja 2018 roku pojawi się w sprzedaży cyfrowej, a 15 maja w wersji na DVD i Bluray.   

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.