„Chaos w Warszawie”. Parada Bordelands 3 w stolicy

12.09.2019 16:04
„Chaos w Warszawie”. Parada Bordelands 3 w stolicy Fot. materiały prasowe Gearbox Software

Miłośnicy serii Borderlands zamierzają w szczególny sposób uczcić premierę trzeciej części gry. Pod patronatem Cenegi w Warszawie odbędzie się uroczysty przemarsz graczy i cosplayerów, zakończony imprezą w barze.

Bordelands 3 to jedna z największych premier tego roku. Seria przypadła szczególnie do gustu miłośnikom radosnego siania pożogi i zniszczenia.

W grze będzie czym walczyć, jako że autorzy obiecują możliwość korzystania w Bordelands 3 z ponad miliarda (mniej lub bardziej) różnych broni. Warto przy tym pamiętać, żeby te miłe chwile dzielić z przyjaciółmi, gdyż wtedy będą smakować jeszcze lepiej.

Przeczytaj także

Poradę tę wzięli sobie do serca fani Borderlands. 13 września 2019 roku, w dniu premiery trzeciej części serii, zamierzając przejść po Warszawie w paradzie pod znakiem chaosu. 

Chaos w Warszawie – spotkanie fanów serii Borderlands

Uczestnicy marszu jako punkt startowy wyznaczyli Plac Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki. Plan startującej o 12:30 parady przewiduje między innymi wstąpienie do sklepu i uroczyste nabywanie świeżutkich kopii gier.

borderlands_3_parada_02 Fot. foto: zrzut ekranu Facebook

Nie są to jedyne atrakcje, jakie będą czekać na fanów Borderlands. Cenega przygotowała upominki w postaci masek z gry, można będzie także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z uznanymi cosplayerami Kayo Corner, Endzii i Blink's Cos-Cave.

Uczestnicy spotkają się pod Pałacem Kultury i Nauki, skąd przemaszerują w kolorowych strojach przez miasto do sklepu MediaMarkt w Złotych Tarasach w celu zaopatrzenia się w egzemplarz gry Borderlands 3, a następnie do lokalu New Meta Bar, w którym czekać będzie menu stworzone specjalnie na tę okazję.

Czy Borderlands jest grą dla was? Klimat tytułu można poczuć oglądając oficjalny zwiastun premierowy.

Gra doczekała się nawet polskie utworu na swój temat – luźny singiel „Bordelands” wydał raper Słoń.

Zobacz także: Borderlans 3 z własnym singlem w Polsce. Jazda bez trzymanki w wykonaniu Słonia [WIDEO] 

 

Michał Tomaszkiewicz
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.