Pogoda
12.09.2019 16:04

„Chaos w Warszawie”. Parada Bordelands 3 w stolicy

Miłośnicy serii Borderlands zamierzają w szczególny sposób uczcić premierę trzeciej części gry. Pod patronatem Cenegi w Warszawie odbędzie się uroczysty przemarsz graczy i cosplayerów, zakończony imprezą w barze.

Borderlands 3
foto: materiały prasowe Gearbox Software

Bordelands 3 to jedna z największych premier tego roku. Seria przypadła szczególnie do gustu miłośnikom radosnego siania pożogi i zniszczenia.

W grze będzie czym walczyć, jako że autorzy obiecują możliwość korzystania w Bordelands 3 z ponad miliarda (mniej lub bardziej) różnych broni. Warto przy tym pamiętać, żeby te miłe chwile dzielić z przyjaciółmi, gdyż wtedy będą smakować jeszcze lepiej.

Zjawiskowy zwiastun Borderlands 3 przypomina o tym, co w życiu i grach najważniejsze
Zjawiskowy zwiastun Borderlands 3 przypomina o tym, co w życiu i grach najważniejsze
Przeczytaj także Zjawiskowy zwiastun Borderlands 3 przypomina o tym, co w życiu i grach najważniejsze

Poradę tę wzięli sobie do serca fani Borderlands. 13 września 2019 roku, w dniu premiery trzeciej części serii, zamierzając przejść po Warszawie w paradzie pod znakiem chaosu. 

Chaos w Warszawie – spotkanie fanów serii Borderlands

Uczestnicy marszu jako punkt startowy wyznaczyli Plac Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki. Plan startującej o 12:30 parady przewiduje między innymi wstąpienie do sklepu i uroczyste nabywanie świeżutkich kopii gier.

borderlands_3_parada_02

Nie są to jedyne atrakcje, jakie będą czekać na fanów Borderlands. Cenega przygotowała upominki w postaci masek z gry, można będzie także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z uznanymi cosplayerami Kayo Corner, Endzii i Blink's Cos-Cave.

"

Uczestnicy spotkają się pod Pałacem Kultury i Nauki, skąd przemaszerują w kolorowych strojach przez miasto do sklepu MediaMarkt w Złotych Tarasach w celu zaopatrzenia się w egzemplarz gry Borderlands 3, a następnie do lokalu New Meta Bar, w którym czekać będzie menu stworzone specjalnie na tę okazję. "

Czy Borderlands jest grą dla was? Klimat tytułu można poczuć oglądając oficjalny zwiastun premierowy.

Gra doczekała się nawet polskie utworu na swój temat – luźny singiel „Bordelands” wydał raper Słoń.

Zobacz także: Borderlans 3 z własnym singlem w Polsce. Jazda bez trzymanki w wykonaniu Słonia [WIDEO] 

Wybierzecie się na paradę?

Tagi: Gry