Charlie Sheen ponownie oskarżony o molestowanie seksualne

11.03.2020 10:30
Charlie Sheen|undefined Fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/Reporter

Aktor znany z kultowej roli w serialu "Dwóch i pół" po raz kolejny został oskarżony o nadużycia seksualne. Zarzuty postawiła mu inna gwiazda kina.

Corey Feldman znany z filmów takich jak "Goonies". "Piątek trzynastego" czy "Gremliny rozrabiają" kochany przez młodzież w latach 80. wyprodukował niedawno film dokumentalny "(My) Truth: The Rape of Two Coreys”. W materiale aktor oskarża o molestowanie seksualne oraz zachowania pedofilskie kolegów z branży filmowej.

Charlie Sheen znów oskarżony o molestowanie seksualne

Wśród nich znalazł się między innymi gwiazdor Charlie Sheen. Aktor zyskał ogromną popularność dzięki serialowi komediowemu "Dwóch i pół". Artysta poza świetnymi rolami ma też drugie, mroczniejsze oblicze. Aktor przez lata zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Ma na koncie także oskarżenia o przemoc domową, groźby karalne oraz zarzut gwałtu wobec 13-letniego Coreya Haima.

Przeczytaj także

Pokaz dokumentu Feldmana odbył się 9 marca 2020 roku w Los Angeles. Autor materiału zaprezentował listę osób, które w przeszłości molestowały go seksualnie. W filmie znalazły się również odniesienia do jego zmarłego przyjaciela, Coreya Haima, który był ofiarą tych samych sprawców.

W dokumencie wystąpiły także inne osoby, które potwierdziły, że słyszały o wspomnianych zdarzeniach i nadużyciach. Sheen lata temu zaprzeczał już zarzutom o gwałt na Haimie, a sprawa sądowa w sprawie zakończyła się porozumieniem stron. Tym razem aktor nie odniósł się jeszcze do oskarżeń, które padły w Los Angeles.

Zobacz też: Gala rozdania Fryderyków odbędzie się bez publiczności ze względu na koronawirusa 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.