Chcecie tatuaż związany z Marvelem, ale nie macie dobrego pomysłu? Artysta sprzedaje odjechany projekt

Kamil Kacperski
05.07.2018 13:56
Chcecie tatuaż związany z Marvelem, ale nie macie dobrego pomysłu? Artysta sprzedaje odjechany projekt Fot. materiały prasowe

Chcecie się poczuć jak Thanos i przy okazji oszpecić się na całe życie? To mamy dla was fantastyczną propozycję!

„Avengers: Infinity War” to prawdziwy popkulturowy fenomen. Postanowił to wykorzystać Joe Crone, tatuator-uczeń ze studia Firefly Tattoo Collective, które znajduje się w Indianapolis w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna przygotował projekt tatuażu, który przedstawia rękawice potężnego Tytana Thanosa wraz z kompletem Kamieni Nieskończoności. 

Projekt został stworzony z przeznaczeniem na lewą dłoń osoby, odpowiada więc filmowemu pierwowzorowi, ponieważ Thanos właśnie na lewej ręce nosił swoją rękawicę, którą przygotował dla niego karzeł Eitri, w którego wcielił się Peter Dinklage. Niestety, sam wzór tatuażu nie jest dziełem wybitnym i chyba tylko ultra-fani Marvela zdecydowali by się na to, aby ozdobić swoje ciało w ten sposób:

Tatuaż z postaciami Marvela

Chociaż wykonanie stoi na dość wysokim poziomie, to chyba jednak oryginalna wersja wygląda bardziej spektakularnie. Nie mniej, jeżeli projekt wam się spodobał to możecie wysłać wiadomość do Joe Crone'a i umówić się na sesję. Albo wysłać to zdjęcie do rodzimego tatuażysty i ozdobić się w Polsce. Wybór zależy od was. 

Avengers 4 - kiedy premiera?

Zainteresowanie następną częścią przygód superherosów Marvela podsycił przeciek grafik koncepcyjnych z 4. części „Avengers”, przedstawiający nowy skład supergrupy. Na concept artach widzimy pierwsze wcielenie Avengers i pozostałych herosów, którzy zostali przy życiu. Premiera „Avengers 4” nastąpi w maju 2019 roku.

Najbliższe produkcje osadzone w MCU to  „Ant-Man i Wasp” oraz „Captain Marvel”. Przygody mikroherosów zobaczymy już 3 lipca 2018 roku. Natomiast zapowiadana w końcówce „Infinity War” superbohaterka, pojawi się na kinowych ekranach 8 marca 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.