Chciał zrobić fajne zdjęcie i spadł z 10 metrów na ziemię. 28-latek był pijany
29.06.2020 14:47
Chciał zrobić fajne zdjęcie i spadł z 10 metrów na ziemię. 28-latek był pijany Fot. Wikipedia/Pełna Moc/materiały prasowe

Młody mężczyzna chciał zrobić sobie ciekawe zdjęcie na wieży widokowej. Niestety nie utrzymał równowagi i spadł z dużej wysokości.

Fajne zdjęcie na portalu społecznościowym to dla wielu ludzi dzisiaj priorytet. Użytkownicy Instagrama wpatrzeni w znanych celebrytów i influencerów chcą dorównać im nie tylko statusem, ale i lajkami. Taka moda, takie czasy. Kolejny raz historia pokazała, jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić dla zwrócenia na siebie uwagi oraz jak dużo możemy przez to stracić.

Pijany 28-latek spadł z wieży widokowej. Robił zdjęcie

28 czerwca wieczorem zamojska policja odebrała wezwanie do Kornelówki w gminie Sitno. Doszło tam do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Z 10 metrowej wieży widokowej spadł młody mężczyzna. 28-latek natychmiast został przewieziony do szpitala.

Przeczytaj także

Okazało się, że mężczyzna przyjechał do Kornelówki wraz z rodziną w celach turystycznych. Jak donosi Lubelska Policja:

Jest o miejsce ogólnodostępne i służy jako taras widokowy. 28-latek będąc właśnie na tarasie widokowym chciał zrobić pamiątkowe zdjęcie, w tym celu stanął na barierce. W pewnej chwili zachwiał się i spadł na ziemię.

Po upadku 28-latek pozostawał przytomny. Jak udało się ustalić funkcjonariuszom, mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu. Przebieg zdarzenia wyjaśniają miejscowi policjanci oraz apelują do turystów o ostrożność nie tylko na tarasach widokowych.

Przed nami wakacyjne podróże. Pamiętajmy jednak o rozwadze i ostrożności podczas zwiedzania turystycznych atrakcji.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.