Chernobylite zaprasza na wczesną wycieczkę do Czarnobyla [WIDEO]

17.10.2019 09:48
Chernobylite zaprasza na wczesną wycieczkę do Czarnobyla [WIDEO] Fot. materiały prasowe The Farm 51

Wszyscy chętni mogą już samodzielnie sprawdzić, jak wygląda odtworzony pieczołowicie przez polskie studio The Farm 5 Czarnobyl. Twórcy Chernobylite dodali od siebie całkiem sporo radioaktywnych niespodzianek.

Gliwiczanie z The Farm 51 odbyli kilkanaście wycieczek do Strefy Wykluczenia. Zeskanowali dokładnie ciekawe lokacje, tak żeby gracze mogli pójść w ich ślady bez konieczności odchodzenia od komputera.

Pomysł Chernobylite spodobał się na całym świecie tak bardzo, że wyniki kampanii na Kickstarterze przekroczyły oczekiwania autorów. Dzięki temu gra stała się większa, niż planowano, a grający nie tylko zobaczą zdigitalizowany z najdrobniejszymi szczegółami Czarnobyl, lecz także usłyszą nagrane w Zonie dźwięki.

Przeczytaj także

Premiera Chernobylite została wyznaczona na 2020 rok. Już teraz jednak, dzięki programowi W produkcji na GOG-u oraz Wczesnemu Dostępowi na Steamie gracze mogą się przekonać, jaką dawkę promieniowania są w stanie wytrzymać w przeciągu 8 godzin.

Odkryj serce ciemności - czarnobylską elektrownię jądrową, zbadaj przerażające przestrzenie przedszkola Kopachi, zdobądź tajemnicze Oko Moskwy i zwiedź fragmenty opuszczonego miasta Prypeć. Przeżyj 8 godzin niekończącego się survivalu oraz nieliniowej fabuły. Uzyskaj dostęp do bezpłatnych aktualizacji, które wzbogacą grę o kolejne lokacje, historie, postaci oraz sprzęt. A jeżeli jesteś wystarczająco zdeterminowany - odkryj wszystkie możliwe zakończenia!

Chernobylite we wczesnym dostępie. Nowy zwiastun zachęca do wizyty w Czarnobylu

The Farm 51 ostrzega, że podczas grania w Chernobylite graczy może podgryzać sumienie.

To Twoje decyzje kształtują otoczenie wokół i to od Ciebie zależy czy będziesz miał odwagę stawić czoła prawdzie, czy też uznasz, że pewne tajemnice powinny zostać pogrzebane na zawsze.

Przedsmak atrakcji oferowanych przez grę można zobaczyć w nowym zwiastunie.

Chernobylite we wczesnym dostępie oferuje:

 • 3 duże, otwarte lokacje
 • 8-godzinny wątek fabularny
 • 9 fabularnych misji
 • 12 zadań zachęcających do powtarzania
 • losowe wydarzenia z NPC
 • 4 kompanów
 • system craftingu
 • budowani baz
 • rozwój postaci
 • zróżnicowana walka
 • zmienne warunki pogodowe

Za wczesny dostęp do Chernobylite trzeba zapłacić 99 zł. W cenie znajduje się aktualizacja do pełnej wersji gry po premierze oraz szykowane przez The Farm 51 dodatki.

Zobacz także: Pierwsza prezentacja rozgrywki Chernobylite. Pół godziny w napromieniowanym Czarnobylu

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.