Chłopiec, który twierdzi, że przewidział pandemię koronawirusa, ogłosił nowe proroctwo. Przepowiednia przeraża

30.03.2022 13:26
Chłopiec, który twierdzi, że przewidział pandemię koronawirusa, ogłosił nowe proroctwo. Przepowiednia przeraża Fot. Shutterstock

Abhigya Anand to jeden z nielicznych na świecie dziecięcych astrologów. W Indiach, skąd pochodzi, uważa się, że 14-latek zaalarmował świat o zbliżającym się kryzysie Covid-19. Obecnie chłopiec ujawnił nowe, przerażające proroctwo.

W Indiach mieszka chłopiec uznawany przez wielu, za jednego z najmłodszych astrologów na świecie. Część internautów jest zdania, że Abhigya przewidział pandemię koronawirusa w filmie opublikowanym w sierpniu 2019 roku. Abhigya Anand jest nastolatkiem, a filmy, które umieszcza na YouTube, są obecnie masowo udostępniane w różnych sieciach społecznościowych. 

Chłopiec, który twierdzi, że przewidział pandemię koronawirusa, ogłosił straszne proroctwo

Jak twierdzą jego rodzice, skupienie i talent chłopaka w połączeniu z dużym szczęściem pozwoliły mu przewidzieć "poważne zagrożenie dla świata".

Polecamy

6 marca 2022 roku Abhigya opublikował kolejny film na swojej stronie YouTube, w którym przepowiedział przyszłość na podstawie swojej astrologicznej wiedzy.

Na początku swojego wideo profeta wspomina o najważniejszej kwestii w dzisiejszym świecie, jaką jest konflikt między Rosją a Ukrainą. Cudowne dziecko twierdzi, że wojna między dwoma krajami nie tylko dotknęła oba, ale przede wszystkim cały. Anand obawia się, że konflikt nie zakończy się z dnia na dzień. Kraje, które są ze sobą w konflikcie, najprawdopodobniej również pójdą na wojnę. W kwestiach ekonomicznych młodociany prorok zapowiada drastyczne zmiany, które rozpoczęły się już 16 marca 2022.

Jak twierdzi chłopak, będzie to miało wpływ na geopolitykę i będzie to szczególnie widoczne między marcem, a kwietniem 2022 roku. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w Rosji i na Ukrainie, Abhigya Anand uważa, że III wojna światowa nie nastąpi w najbliższych tygodniach, ale najprawdopodobniej wybuchnie za jakiś czas. Indyjskie cudowne dziecko przypomina, że w latach 2029-2032 niektóre kraje na świecie mogą doświadczyć konfliktów i wojen.
Mówiąc o trwającym globalnym kryzysie energetycznym spowodowanym wpływem wojny rosyjsko-ukraińskiej, Abhigya Anand powiedział, że po 16 marca giełda dokona poważnych korekt. Cena benzyny i gazu wzrosną jeszcze bardziej. Taka postać rzeczy stanie się ciężkim ciosem dla całej ludzkości.

Jednak oprócz dość ponurych i pesymistycznych prognoz, Abhigya Anand przedstawił również kilka dobrych prognoz. 16-letni prorok przekazał, że na rynku złota zapanuje optymizm. Światowe ceny złota prawdopodobnie wzrosną, dzięki czemu ceny srebra również znaczną rosnąć i mogą osiągnąć nowe rekordowe poziomy.

W jednym ze swoich filmów nagranych w 2021 młody prorok przewidział siedem głównych wyzwań stojących przed światem. Przepowiednia okazała się trafna.

Chłopak zapowiadał na rok 2022:

  • kryzys energetyczny
  • kryzys gospodarczy
  • pęknięcie globalnego łańcucha dostaw.
  • pandemia Covid-19
  • trudne warunki pogodowe
  • brak węgla i ropy
  • szalejący głód

Abhigya Anand zaraz po urodzeniu został uznany za cudowne dziecko. Rodzina pragnęła, by pobierał nauki już od najmłodszych lat. Gdy Abhigya ukończył siedem lat, zaczął odwiedzać świątynie w Indiach i uczyć się jednego z najstarszych języków świata, sanskrytu. W wieku 10 lat zapisał się na zajęcia z astrologii. Początkowo istniały obawy, że ze względu na swój wiek nie będzie miał niezbędnej wiedzy, ale szybko nadrobił zaległości i wyróżniał się jako najlepszy w swojej klasie.

Zobacz również: Jasnowidz Krzysztof Jackowski o wojnie. "Wydarzy się coś, co wywoła klęskę humanitarną"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.