Chmura w kształcie Małego Księcia zachwyciła internautów. Czy była prawdziwa? [ZDJĘCIE]

04.07.2022 12:10
Chmura w kształcie Małego Księcia zachwyciła internautów. Czy była prawdziwa? [ZDJĘCIE] Fot. Shutterstock

Rzadkie i spektakularne zjawisko zaobserwowano nad Arabią Saudyjską. Zdjęcie chmury w kształcie Małego Księcia bije rekordy popularności w sieci.

W wielu mediach społecznościowych pojawiły się niezwykłe relacje z Arabii Saudyjskiej. Mieszkańcy Rijadu mogli podziwiać wyjątkowo piękny obłok przypominający małego chłopca lecącego na chmurze. Czy fotografia jest rzeczywiście prawdziwa?

Chmura w kształcie Małego Księcia zachwyciła internautów [ZDJĘCIE]

W sobotę 2 lipca 2022 nad Arabią Saudyjską pojawiła się naprawdę niesamowita chmura. Trzeba przyznać, że widok robi wrażenie! Internauci niemal od razu dopatrzyli się na fotografii Małego Księcia z popularnej książki, której autorem jest Antoni de Saint-Exupery.

Polecamy

Zdjęcie w błyskawicznym tempie obiegło sieć, a zachwyceni internauci nie mogą się nadziwić, jak doszło do tego fenomenu.

Chmura w kształcie Małego Księcia.
Ujęcia wykonane w okolicy #Rijadu, Arabia Saudyjska. A wam co przypomina?

- napisali Lubscy Łowcy Burz.

Wczoraj nad Arabią Saudyjską wykonano piękne zdjęcie zachodzącego słońca. Uwagę jednak przykuwają chmury, które kształtem przypominają małego chłopca zdającego się lecieć na skrzydlatym stworzeniu. Natura potrafi zadziwiać

- dodało InfoMeteoWarszawa.

Czy fotografia chmury jest prawdziwa?

Niejednokrotnie podczas obserwacji nieba, może nam się wydawać, że oglądamy fragment filmu. Chmury potrafią bowiem przybierać najróżniejsze kształty i formy. Nie wiemy, czy fotografia z Rijadu przedstawia prawdziwe zjawisko, niemniej wszyscy fani Małego Księcia są zachwyceni!

Zobacz również: Lodowa chmura z wrzątku uchwycona na zdjęciu. Internauci zachwyceni [ZDJĘCIE]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.