Pogoda
04.08.2020 13:15

Chris Hemsworth będzie pływał z rekinami w nowym programie Nat Geo

W przerwie od ratowania wszechświata jako Thor, Chris Hemsworth zacznie pracować nad przyjaźnią z rekinami. Aktor dołączył bowiem do specjalnego programu National Geographic, stając się niejako "ludzkim ambasadorem wśród ryb"..

Chris Hemsworth będzie pływał z rekinami w nowym programie Nat Geo
foto: SplashNews.com/East News

Chris Hemsworth został nową gwiazdą National Geographic. Aktor wystąpi w specjalnym programie "Shark Beach", nagranym na potrzemy serii wydarzeń Nat Geo znanych pod nazwą SHARKFEST 2021. Dlaczego Hemsworth? Ponieważ gwiazdor wychował się i obecnie mieszka w Australii, a jego ogromnym hobby jest surfowanie. Z oceanem jest zatem za pan brat, dlatego na pewno będzie miał do opowiedzenia wiele historii związanych z rybami.

Chris Hemsworth będzie pływał z rekinami

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu prasowym wysłanym do amerykańskich mediów:

"

Hemsworth rozpoczyna opowieść w swoim własnym ogródku w Byron Bay w Australii. Tam odkrywa powody, przez które w ostatnich latach zwiększyła się ilość ataków rekinów na pływaków niedaleko jego domu. Towarzyszyć mu będą lokalni biolodzy, ale też surferzy i działacze na rzecz praw zwierząt.

Razem z nim będziemy dowiadywali się ciekawostek na temat poszczególnych gatunków rekinów, by lepiej zrozumieć ich siłę i zachowanie. Poznamy również najnowsze wyniki badań dotyczące tych przerażających istot.

Misja Hemswortha to nie tylko zwykła podróż - on poszukuje odpowiedzi na pytania, które pozwolą nam żyć w harmonii z tymi podwodnymi drapieżnikami. "

Thor
Thor
Przeczytaj także Chris Hemsworth jako Hulk Hogan będzie bardziej umięśniony niż jako Thor

Na temat produkcji wypowiedział się również sam Chris Hemsworth, który wyjaśnił, co skłoniło go do wzięcia udziału w programie "Shark Beach":

"

Spędziłem większość swojego życia albo w oceanie, albo obok niego, dzieląc się swoim podwórkiem z rekinami. Niedawno zaczęło się jednak robić skrajnie niebezpiecznie. To niezwykle ważne, byśmy szanowali i podziwiali rekiny - nasze oceany są uzależnione od tych drapieżników, Ale musimy się też nauczyć tego, jak się przed nimi bronić, To własnie będzie moim głównym zadaniem w "Shark Beach". "

Na razie wiemy jedynie, że "Shark Beach" z Chrisem Hemsworthem zadebiutuje na National Geographic w ramach SHARKFEST 2021, który najprawdopodobniej odbędzie się w sierpniu przyszłego roku.

Foto: ANGELA WEISS/AFP/East News
Foto: ANGELA WEISS/AFP/East News
Przeczytaj także Zostań osobą towarzyszącą Chrisa Hemswortha na premierze "Thor: Love and Thunder"! Aktor dołączył do popularnej akcji
Tagi: Newsy Chris Hemsworth