Chris Pratt zaskoczył klientów baru w Nashville. Wskoczył na scenę i zaśpiewał utwór Johnny'ego Casha

Joanna Chojnacka
13.07.2019 12:11
Chris Pratt|undefined Fot. Rex Features/East News

Znany z ról w "Avengers" czy "Jurassic World" aktor Chris Pratt odwiedził jeden z barów w Nashville. Klienci mieli okazję usłyszeć, jak śpiewa country.

Chris Pratt jest doskonale znany wszystkim fanom Marvela z roli Petera Quilla w Avengers. Wielbicielom filmowych dinozaurów z kolei na pewno nie jest obca postać Owena Grady'ego z "Jurassic World", w którego również wciela się znany aktor. Długa lista ciekawych ról filmowych nie wyklucza jednak posiadania przez Pratta dodatkowych talentów. Okazuje się, że aktor świetnie radzi sobie za mikrofonem w repertuarze country.

Chris Pratt zaśpiewał utwór Johnny'ego Casha w barze

W czwartek 11 lipca Chris Pratt pojawił się w Robert's Western World w Nashville. Aktor zaprezentował klientom baru swoje nieznane dla wielu umiejętności i chwycił za mikrofon. Ku uciesze wiwatującej publiczności aktor wykonał wraz z zespołem utwór Johnny'ego Casha "Folsom Prison Blues".

Przeczytaj także

Fragmenty wykonania szybko trafiły do mediów społecznościowych. Nagrania z występu Chrisa Pratta możemy obejrzeć między innymi na Instagramie artystki Sary Gayle Meech:

Strażnicy Galaktyki 3 - kiedy premiera?

Chris Pratt pojawi się wkrótce w kolejnej części przygód Strażników Galaktyki. Fani filmowej serii będą musieli poczekać na produkcję do 2021 roku. Wcześniej James Gunn zajmie się drugą częścią "Legionu Samobójców", którego premiera została zaplanowana na 6 sierpnia 2021 roku.

Zobacz też: Chris Pratt opublikował "nielegalne" nagranie z planu zdjęciowego "Avengers: Endgame"

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.