"Ciuluuu" - zobaczcie legendarną scenę roastu Franklina z GTA V po śląsku [WIDEO]

03.03.2021 15:34
"Ciuluuu" - zobaczcie legendarną scenę roastu Franklina z GTA V po śląsku [WIDEO] Fot. kadr z gry GTA V/Rockstar Games

Czy w tym momencie odgrzewamy kotleta i wyciągamy z grobu zmarłego mema? Być może - czasami jednak miło jest się podzielić czymś, co może się komuś spodobać. Dlatego zobaczcie roast Franklina z GTA V, ale po śląsku. 

Roast Lamara z GTA V, ale po śląsku

O twórczości Niklausa Pierona już kilkukrotnie wam pisaliśmy. Youtuber zajmuje się podcastem historycznym, dzieli się ciekawostkami o Śląsku, a także nagrywa parodie legendarnych scen w wersji po śląsku. Przygotował już śląskie wersje "I am your father", rozmowę o burgerze z "Pulp Fiction", czy pierwsze spotkanie CJ-a z Big Smoke'iem z GTA San Andreas. 

Polecamy

Niecały miesiąc temu na jego kanale pojawił się natomiast filmik zatytułowany "Lamar roastuje Franklina ino że po ślonsku". Tytuł jest dość jednoznaczny, więc zapraszamy do oglądania:

Polecamy

Wideo w niecały miesiąc od premiery doczekało się prawie 300 tysięcy wyświetleń, co chyba pokazuje, że roast Lamara jeszcze nie jest martwym memem. Legendarna scena w ostatnim czasie doczekała się ogromnej ilości przeróbek - w tym chociażby aktorskiej adaptacji, czy wersji inspirowanej "Światem według Kiepskich". 

Jeśli chodzi zaś o GTA V, to wiemy, iż gra zmierza na konsole PlayStation 5 i Xboksy Series X. Plotkuje się też o odświeżonych edycjach odsłon III, Vice City i San Andreas, które miałby nadejść jeszcze przed premierą GTA VI. Twórcy popularnej serii jednak na razie milczą.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.