Clarkson, Hammond i May wyjaśnili, jaki będzie Grand Tour

02.11.2016 10:26
Clarkson, Hammond i May wyjaśnili, jaki będzie Grand Tour Fot. kadr z wideo

Trzech brytyjskich dziennikarzy motoryzacyjnych pracujących nad nowym show dla Amazona postarało się wyjaśnić czym będzie Grand Tour.

Jeremy tytułem wstępu wytłumaczył, że w programie zobaczymy trzech mężczyzn w średnim wieku w raczej słabym stanie fizycznym, wywracających się i wzniecających pożary. Od czasu do czasu będą pojawiać się także samochody. Bardzo ekscytujące, całkiem zabawne i lubiane przez samych twórców – takie ma być The Grand Tour.

Clarkson napomknął także o tym, że bohaterowie mogą pochwalić się raczej nie najlepszym uzębieniem oraz kacem, przy czym z błędu wyprowadził go James, wypowiadając się w samych superlatywach o kłach Hammonda. May kontynuował swój „słowotok”, twierdząc, że nowe show jest o wędrownej przygodzie z motywami samochodów i namiotu, a on sam odgrywa rolę samego siebie, co zdaniem jego współpracowników wychodzi mu – o dziwo – całkiem nieźle.

Fani trzech brytyjskich prezenterów muszą im wierzyć na słowo, że nowe show będzie świetne i ludzie je pokochają:

I raczej nikt co do tego nie powinien mieć wątpliwości, patrząc się na portfolio trójki dziennikarzy, niegdyś stanowiących trzon popularnego na całym świecie programu Top Gear. Pierwszy odcinek The Grand Tour zostanie wyemitowany 18 listopada 2016 roku. Kolejne będą pojawić się co piątek. Widzowie mogą liczyć na specyficzne poczucie humoru, supersamochody i egzotyczne zakątki świata. Do tego Amazon dorzuci ujęcia nakręcone w ogromnym, mobilnym namiocie, który po raz pierwszy został rozbity w RPA, a konkretniej – w Johannesburgu.

Potwierdzeniem tego, że amerykańska firma nie żałuje budżetu na nowe show, świadczy chociażby fakt, że w ramach akcji promocyjnej zorganizowano konkurs, dający szanse na wygranie biletów na nagranie w studiu. Przy okazji Amazon pokrywał koszty zarówno podróży, jak i zakwaterowania.

Sądząc po poprzednich zwiastunach, spodziewać się można także testu porównawczego pojazdów określanych mianem „świętej trójcy”, czyli Ferrari LaFerrari, Porsche 918 Spyder i McLaren P1. Ten konkretny materiał został zrealizowany pod koniec 2015 roku na torze Portimao:

W The Grand Tour będziemy mieli okazję zobaczyć Jeremy’ego Clarksona jadącego autem po torze wytyczonym na planie „Gry o tron”.

Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.