Pogoda
27.01.2020 22:28

Co się wydarzy w 2020 roku? Przepowiednie słynnego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego na 2020

Słynny jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas w 2020 roku. Kto wygra wybory prezydenckie, czy czeka nas III wojna światowa i co wydarzy się w 2020 roku?

Krzysztof Jackowski przepowiednie 2020
foto: Shutterstock

Najbardziej ceniony polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Wróżbita z Człuchowa pomógł już w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych zagadek oraz tajemnic, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, zwierząt, czy też zagubionych dokumentów.

Z Jackowskim od lat współpracują organy państwowe pokroju policji czy prokuratury, zaś Komenda Główna Policji oficjalnie potwierdziła jego niezwykłe zdolności.  

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego: Co się wydarzy w 2020 roku?

Kolejne miesiące nie zapowiadają się optymistycznie. Tak przynajmniej twierdzi najsłynniejszy polski jasnowidz, który w czasie swoich transmitowanych na żywo wizji opowiedział, co nas czeka w 2020 roku. Krzysztof Jackowski mówi wprost o rewolucji, katastrofie i zamachu.

foto: Shutterstock
foto: Shutterstock
Przeczytaj także Pierścieniowe zaćmienie słońca i zabójczy deszcz meteorytów. Fatalne przepowiednie na czerwiec 2020

Jackowski przewiduje, że kolejne wybory prezydenckie wygra Andrzej Duda w pierwszej turze, bo wydarzy się coś, co sprawi, że kandydatka PO całkowicie straci poparcie. Polskę czeka duży problem w rolnictwie. Słynny jasnowidz przewiduje strajki i waśnie z UE.

Wróżbita przewiduje również rewolucje w jednym z europejskich krajów i pożar urzędowego budynku, a także katastrofę samolotu. Katastrofa wydarzy się w Polsce. Na Izrael spadnie bomba chemiczna, a Bliskim Wschodzie wybuchną 3 nowe konflikty zbrojne. W 2020 roku nastąpi przełomowe odkrycie i będzie ono miało związek z DNA. Naukowcy opracują również nowy rodzaj pamięci do elektroniki.

Zima będzie ciepła, a z początkiem lutego 2020 roku nadejdzie przedwiośnie. Lato 2020 bardzo nas rozczaruje.

Trafne przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Wizje Krzysztofa Jackowskiego często sprawdzają się w stu procentach. Jasnowidz przepowiedział zawalenie się hali na Śląsku, trzęsienie ziemi w Japonii, kryzys imigracyjny, rozpad Unii Europejskiej oraz obecną sytuację w Iranie. Najsłynniejszy polski jasnowidz trafnie przepowiedział także pogodę na 2018.

Jackowski przyczynił się również do odnalezienia kilku zaginionych osób m.in. Dawida Żukowskiego (w tej sprawie o pomoc poprosiła go Policja) czy Piotra Woźniaka-Staraka. Słynny polski jasnowidz trafnie przepowiedział również pogodę na zimę 2019/2020.

Zobacz również: Straszna przepowiednia Jeane Dixon. Co nas czeka w 2020 roku?

Tagi: Archiwum Tajemnic