Pogoda
15.12.2017 14:53

Company of Heroes 2 za darmo

Kolejny dzień bliżej świąt, kolejny prezent dla graczy – tym razem od Humble Bundle można dostać klucz Steam gry Company of Heroes 2.

Company of Heroes 2 za darmo
foto: materiały prasowe

Ten pochodzący z 2013 roku tytuł spotkał się z ciepłym rynkowym przyjęciem. W grze strategicznej pojawiły się nowe elementy, takie jak na przykład wpływ pogody (i temperatury) na sprawność sprzęty i przeżywalność żołnierzy.

Było to o tyle ważne, że druga część RTS-a rozgrywała się na Froncie Wschodnim – dowodząc wojskami Armii Czerwonej trzeba odeprzeć ofensywę Niemców. Zimno i głód zabijające żołnierzy obu stron dodaje więc rozgrywce realizmu.

Kampania zaczyna się od Operacji Barbarossa, czyli na wiosnę 1941 roku. Zwieńczeniem działań gracza jest zdobycie Berlina w 1945 roku.

Company of Heroes 2 oferuje ponadto tryb gry wieloosobowej, w której można stanąć po stronie ZSRR lub III rzeszy.

Gra wyceniana jest w sprzedaży na 20 euro – przez ograniczony czas można dostać ją zupełnie za darmo, i to z bonusem w postaci zniżki na ewentualne zakupy w Humble Bundle.

Wystarczy przejść pod ten adres i zamówić grę – na powiązany adres e-mail dostaniemy klucz do wykorzystania na platformie Steam.

Dacie się wciągnąć w tę wojnę?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry