Coraz więcej UFO nad jednym z krajów Europy. Czy to początek inwazji?

27.12.2021 12:26
Coraz więcej UFO nad jednym z krajów Europy. Czy to początek inwazji? Fot. Shutterstock

Zjawiska paranormalne stale wzbudzają ogromne zainteresowanie, a przypadki pojawiania się UFO są badane i szeroko dyskutowane. Okazuje się bowiem, że według różnych źródeł nawet 5 procent obserwacji UFO nie da się wyjaśnić w racjonalny sposób.

Opowieści o spotkaniach z obcymi najczęściej pochodzą z Ameryki. Tam też odnotowuje się najwięcej przypadków pozostawiania przez "kosmitów" domniemanych śladów: znaków, latających spodków czy "ciał" niepochodzących z naszej planety.

Coraz więcej UFO nad jednym z krajów Europy

Na początku 2021 roku ukazało się najnowsze zestawianie portalu PsychicWorld.com, które ujawniło jak długo i jak często UFO widywane jest w poszczególnych krajach Europy. Według tego zestawienia UFO najczęściej w Europie było widziane w Irlandii, Francji oraz Hiszpanii. Polska zajęła 15. pozycję pod względem ilości manifestacji i 7. biorąc pod uwagę średnią długość trwania wizyt.

Polecamy

Tymczasem jak się okazuje w 2021 w Irlandii Północnej znowu odnotowano wzrost liczby zgłoszonych oficjalnie przypadków spotkań z UFO. W ciągu ostatniego roku było ich osiem. W 2020 roku sześć, a w 2019 - cztery. Irlandzka policja skrzętnie opisuje każdy z nich i raportuje swoje działania. Funkcjonariusze odbierają zeznania świadków dotyczące dziwnych świateł, a nawet fizycznej obecności kosmitów. W żadnym z przypadków nie wszczyna się jednak śledztwa. Ministerstwa Obrony w 2009 roku oficjalnie poinformowało bowiem o zaprzestaniu badań nad UFO.

Dwa najdziwniejsze przypadki w 2021 roku dotyczą pojawienia się kosmitów w domowej sypialni oraz uprowadzenia przez UFO.

Czym jest UFO?

Termin "UFO" został po raz pierwszy użyty w 1953 roku przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych. To określenie wykorzystywano do nazywania wszelkich obiektów latających, których nie dało się rozpoznać (lub zjawisk, które mogły jak obiekty latające wyglądać).

Źródło: geekweek.interia.pl, PsychicWorld.com
    

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.