Coraz więcej UFO nad jednym z krajów Europy. Czy to początek inwazji?

27.12.2021 12:26
Coraz więcej UFO nad jednym z krajów Europy. Czy to początek inwazji? Fot. Shutterstock

Zjawiska paranormalne stale wzbudzają ogromne zainteresowanie, a przypadki pojawiania się UFO są badane i szeroko dyskutowane. Okazuje się bowiem, że według różnych źródeł nawet 5 procent obserwacji UFO nie da się wyjaśnić w racjonalny sposób.

Opowieści o spotkaniach z obcymi najczęściej pochodzą z Ameryki. Tam też odnotowuje się najwięcej przypadków pozostawiania przez "kosmitów" domniemanych śladów: znaków, latających spodków czy "ciał" niepochodzących z naszej planety.

Coraz więcej UFO nad jednym z krajów Europy

Na początku 2021 roku ukazało się najnowsze zestawianie portalu PsychicWorld.com, które ujawniło jak długo i jak często UFO widywane jest w poszczególnych krajach Europy. Według tego zestawienia UFO najczęściej w Europie było widziane w Irlandii, Francji oraz Hiszpanii. Polska zajęła 15. pozycję pod względem ilości manifestacji i 7. biorąc pod uwagę średnią długość trwania wizyt.

Polecamy

Tymczasem jak się okazuje w 2021 w Irlandii Północnej znowu odnotowano wzrost liczby zgłoszonych oficjalnie przypadków spotkań z UFO. W ciągu ostatniego roku było ich osiem. W 2020 roku sześć, a w 2019 - cztery. Irlandzka policja skrzętnie opisuje każdy z nich i raportuje swoje działania. Funkcjonariusze odbierają zeznania świadków dotyczące dziwnych świateł, a nawet fizycznej obecności kosmitów. W żadnym z przypadków nie wszczyna się jednak śledztwa. Ministerstwa Obrony w 2009 roku oficjalnie poinformowało bowiem o zaprzestaniu badań nad UFO.

Dwa najdziwniejsze przypadki w 2021 roku dotyczą pojawienia się kosmitów w domowej sypialni oraz uprowadzenia przez UFO.

Czym jest UFO?

Termin "UFO" został po raz pierwszy użyty w 1953 roku przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych. To określenie wykorzystywano do nazywania wszelkich obiektów latających, których nie dało się rozpoznać (lub zjawisk, które mogły jak obiekty latające wyglądać).

Źródło: geekweek.interia.pl, PsychicWorld.com
    

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.