Córka Martina Scorsese strollowała swojego ojca z okazji Świąt Bożego Narodzenia

27.12.2019 08:59
Martin Scorsese|undefined Fot. imagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Legendarny reżyser niedawno wywołał ogromną dyskusję w mediach, gdy całkiem słusznie zauważył, że filmy Marvela bardziej przypominają parki rozrywki, niż kino. Jego córka postanowiła ten fakt wykorzystać. 

Całą sytuację skomentowali wszyscy - od filmowców związanych z Marvelem, przez aktorów, aż do Francisa Forda Coppoli i Johna Woo. Sprawa na szczęście nieco przycichła i Scorsese mógł w spokoju spędzić święta z rodziną i przy okazji celebrować sukces "Irlandczyka", czyli jego najnowszego filmu, który zadebiutował niedawno na Netfliksie. A przynajmniej tak powinno być, gdyby nie sprytny żart jego córki, która postanowiła wykorzystać "kontrowersje" związane z Marvelem, by nieco potrollować swojego ojca.

Córka Scorsese strollowała swojego ojca

Francesca Scorsese postanowiła bowiem zawinąć prezenty dla swojego ojca w papier z superbohaterami Marvela. Przygotowaniami do Świąt pochwaliła się na Instagramie, dzieląc się zdjęciem:

francesca-scorsese-marvel Fot. foto: instagram.com/francesca.scorsese
Przeczytaj także

Ciekawe, jak reżyser "Chłopców z ferajny" zareagował na pomysłowy żarcik ze strony swojej córki? Wcześniej w grudniu szef Disneya Bob Iger chciał się spotkać ze Scorsese, by porozmawiać na temat jego komentarzy zaadresowanych w kierunku filmów Marvela. Ciekawe, czy chciał zastraszyć doświadczonego reżysera, czy też może zaproponować mu pracę? Tego prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.