Pogoda
27.12.2019 08:59

Córka Martina Scorsese strollowała swojego ojca z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Legendarny reżyser niedawno wywołał ogromną dyskusję w mediach, gdy całkiem słusznie zauważył, że filmy Marvela bardziej przypominają parki rozrywki, niż kino. Jego córka postanowiła ten fakt wykorzystać. 

Martin Scorsese
foto: imagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Całą sytuację skomentowali wszyscy - od filmowców związanych z Marvelem, przez aktorów, aż do Francisa Forda Coppoli i Johna Woo. Sprawa na szczęście nieco przycichła i Scorsese mógł w spokoju spędzić święta z rodziną i przy okazji celebrować sukces "Irlandczyka", czyli jego najnowszego filmu, który zadebiutował niedawno na Netfliksie. A przynajmniej tak powinno być, gdyby nie sprytny żart jego córki, która postanowiła wykorzystać "kontrowersje" związane z Marvelem, by nieco potrollować swojego ojca.

Córka Scorsese strollowała swojego ojca

Francesca Scorsese postanowiła bowiem zawinąć prezenty dla swojego ojca w papier z superbohaterami Marvela. Przygotowaniami do Świąt pochwaliła się na Instagramie, dzieląc się zdjęciem:

francesca-scorsese-marvel
Reżyserzy "Avengers: Endgame" odnieśli się do zarzutów Martina Scorsese wobec filmów MCU
Reżyserzy "Avengers: Endgame" odnieśli się do zarzutów Martina Scorsese wobec filmów MCU
Przeczytaj także Reżyserzy "Avengers: Endgame" odnieśli się do zarzutów Martina Scorsese wobec filmów MCU

Ciekawe, jak reżyser "Chłopców z ferajny" zareagował na pomysłowy żarcik ze strony swojej córki? Wcześniej w grudniu szef Disneya Bob Iger chciał się spotkać ze Scorsese, by porozmawiać na temat jego komentarzy zaadresowanych w kierunku filmów Marvela. Ciekawe, czy chciał zastraszyć doświadczonego reżysera, czy też może zaproponować mu pracę? Tego prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy.

Tagi: Martin Scorsese Marvel