Pogoda
02.03.2020 11:36

Córka Stevena Spielberga została aresztowana za przemoc domową

Mikaela Spielberg niedawno pojawiła się w nagłówkach ze względu na swój wybór zawodowy - kobieta stwierdziła bowiem, że zaczyna pracę w branży dla dorosłych.

Córka Stevena Spielberga została aresztowana za przemoc domową
foto: Chris Carlson/Associated Press/East News

Jak podaje The Hollywood Reporter, Mikaela Spielberg została aresztowana. Kobietę oskarżono o przemoc domową wobec swojego chłopaka, który w wyniku ich kłótni otrzymał "widoczne rany na ciele".

Mikaela Spielberg aresztowana za pobicie swojego chłopaka

Według departamentu policji w Metropolii Nashville, Mikaela i jej chłopak zaczęli się kłócić podczas powrotu z lokalnego baru. Kobieta podobno zaczęła rzucać w niego różnej maści przedmiotami, kiedy ten "powiedział wobec niej obraźliwe słowa". Mężczyzna został raniony w rękę oraz nadgarstek.

Steven Spielberg
Steven Spielberg
Przeczytaj także Córka Stevena Spielberga jest gwiazdą filmów dla dorosłych. Chce zostać striptizerką

Mikaela została zatrzymana, a następnie wypuszczona po wpłaceniu kaucji wynoszącej 1000 dolarów. Niedługo ma się jednak stawić w sądzie. Datę rozprawy ustalono na 9 marca 2020 roku.

Jak podaje portal "The Sun", córka Spielberga niedawno zaczęła pracę jako aktorka w filmach erotycznych. 23-latka w swoich filmach zamierza występować sama. Według niej, występowanie z innymi byłoby przekroczeniem pewnej granicy. Spielberg przyznała, że chciałaby również pracować jako striptizerka, a doświadczenie przed kamerką pomoże jej na kolejnej ścieżce kariery.

E.T.
E.T.
Przeczytaj także Gwiazdor "E.T." został zatrzymany za jazdę po wpływem
Tagi: News Steven Spielberg