Coronavirus Challenge: Influencer zarażony koronawirusem po wylizaniu muszli klozetowej

27.03.2020 10:20
Foto: Shutterstock/ zdjęcie poglądowe|undefined Fot. Shutterstock/ zdjęcie poglądowe

Coronavirus Challenge zbiera swoje żniwo. Jeden ze "śmiałków", który podjął wyzwanie wylizania muszli klozetowej zaraził się koronawirusem.

Internetowe challenge od lat cieszą się niezmienną popularnością. Jedne bywają całkiem niewinne, a nawet zabawne - jak choćby Ben Solo Challenge. Inne są jednak niebezpieczne i ocierają się o skrajną głupotę. Przykładem takowego wyzwania jest Coronavirus Challenge zapoczątkowany przez znaną TikTokerkę Avę Louise, która opublikowała w sieci wideo pokazujące, że nie straszny jej COVID-19. Wymyślone przez nią wyzwanie polegało na polizaniu dowolnego przedmiotu publicznego użytku. W jej przypadku była to samolotowa deska klozetowa. W jej ślady poszli inni i dla jednego z naśladowców skończyło się to... zarażeniem koronawirusem.

Coronavirus Challenge - Influencer zarażony koronawirusem po wylizaniu muszli klozetowej

TikToker z Kaliforni posługujący się pseudonimem gayshawnmendes opublikował w sieci nagranie, na którym liże muszlę klozetową. Niedługo później obwieścił na Twitterze, że zdiagnozowano u niego zarażenie koronawirusem. Wpis okraszony został zdjęciem ze szpitalnego łóżka.

Przeczytaj także

Jego twitterowe konto zostało zawieszone. Innym drastycznym przypadkiem jest 26-letni Cody Pfister, który pochwalił się na Snapchacie swoim wyczynem - lizaniem produktów w supermarkecie Walmart. W konsekwencji został aresztowany i postawiono mu zarzuty stwarzania zagrożenia terrorystycznego. 

To niestety nie jedyne przypadki skrajnej głupoty. W sieci znaleźć można wiele filmików, na których widzimy młodych ludzi liżących co tylko się da w miejscach publicznych. 

Zobacz też: "Coronavirus Rhapsody" to hit na jaki zasługujemy w tych trudnych czasach [VIDEO] 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.