„Coronavirus challenge”. Lizanie deski klozetowej dla sławy w sieci

17.03.2020 15:25
toaleta publiczna|undefined Fot. Jakub Kaminski/East News

Była zmęczona, że ta „szmata korona” ma całą atencję mediów, postanowiła więc skupić uwagę na sobie, proponując „coronavirus challenge”. Zaczęła od wylizania deski klozetowej w samolotowej toalecie.

Podczas gdy cały świat skupia się na zapobieganiu kontaktów międzyludzkich i wzywa do częstego i dokładnego mycia rąk, żeby zminimalizować ryzyko zarażenia się koronawirusem SARS-CoV-2, instagramowiczka ze Stanów postanowiła wykorzystać pandemię do skierowania uwagi na swoja osobę.

Zrobiła to publikując filmik, na którym liże deskę toaletową w samolocie i nazywając to „coronavirus challenge”. W dodatkowych komunikatach informowała, że jest zbyt piękna i bogata, żeby stała się ofiarą SARS-CoV-2, a COVID-19 to choroba dotykająca tylko biednych ludzie.

Gdy o jej wyczynie zrobiło się głośno, kobieta umiejętnie podsycała atmosferę, pisząc między innymi że „nie może umrzeć na koronawirusa, bo nie używa Facebooka” i że robiła w życiu rzeczy, które są gorsze. Dowód poniżej.

Przyznała też, że zdarzało się jej kaszleć, ale nie z powodu infekcji atakującej jej gardło.

Poczuliście się oburzeni? O to właśnie chodziło instagramerce, która wprost przyznała, że na wyświetleniach filmu zarobiła ponad 4 000 dolarów.

„Coronavirus challenge”. Zarabiają krocie na oburzeniu oglądających

Instagramerka nie miała oporów przed wyjawieniem w wywiadzie swoich prawdziwych intencji.

.

Chciałam zdobyć więcej uwagi niż ta koronadz*wka, więc wykorzystałam ją. Teraz mówią o mnie na całym świecie. Moja mam powiedziała, że jest ze mnie dumna, za to że zaćmiewam pandemię nosząc okulary Fendi

Kobieta przyznała, że przed występem dokładnie odkaziła deskę, jej działanie nie było więc tak nierozważne, jak mogłoby się wydawać.

Dodała też, że prawdziwym problemem na świecie jest ksenofobia, a nie „gorąca, bogata 20-latka liżąca toaletę.

COVID-19 przenosi się drogą kropelkową, może czyhać na ofiary ukrywając się na często dotykanych powierzchniach w przestrzeni publicznej. Dlatego tak ważne jest częste i dokładne mycie rąk: mydło rozpuszcza tłuszcz i uszkadza otoczkę lipidową wirusa, dzięki której jest w stanie wnikać do ludzkich komórek.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Co robić, żeby się nie zarazić?

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.