Pogoda
23.03.2020 15:14

Cosplayer Deadpoola został pobity z powodu swojego przebrania [WIDEO]

Mężczyzna przebrany za słynnego antybohatera został zaatakowany na przystanku autobusowym. Powodem był jego kostium.

Foto: Zdjęcie poglądowe/ materiały prasowe 20th Century Fox
Foto: Zdjęcie poglądowe/ materiały prasowe 20th Century Fox

Pandemia koronawirusa silnie wpływa na emocje społeczeństwa. I choć powszechnie wybrzmiewa poczucie solidarności obywateli w obliczu zagrożenia, zdarzają się jednostki reagujące agresją. Przykładem tego jest pewien Australijczyk, który zaatakował mężczyznę w przebraniu Deadpoola, gdy ten czekał na autobus.

Cosplayer Deadpoola został pobity z powodu swojego przebrania [WIDEO]

Mężczyzna przebrany za słynnego antybohatera oczekiwał na przystanku na autobus. Swoim strojem wzbudził zainteresowanie otoczenia. Jednemu ze zgromadzonych bardzo nie spodobał się jego wygląd. Jak twierdzi jeden ze świadków zdarzenia, agresor miał wykrzykiwać w stronę samozwańczego Wade'a Wilsona zarzuty o sianiu paniki w trakcie pandemii.

Sophie Turner
Sophie Turner
Przeczytaj także Sophie Turner skomentowała słowa o koronawirusie nieodpowiedzialnej gwiazdy Marvela: "Je*ać twoją wolność!"

Między mężczyznami doszło do wymiany zdań, a następnie przepychanek. Skończyło się serią dość niebezpiecznych rękoczynów. Całość została udokumentowana przed jednego ze świadków w formie wideo, które zamieszono w serwisie Reddit. Nagranie znajdziecie pod tym linkiem.

Zobacz też: Epidemia koronawirusa - kiedy zostaną otworzone kina w Polsce? 

Tagi: Film News Deadpool Marvel koronawirus