Pogoda
14.02.2020 11:00

Crocsy przygotowały buty we współpracy z KFC. Pachną smażonym kurczakiem

Marka Crocs lubi poszukiwać nowych rozwiązań i ciekawych osób do współpracy. Stworzyli już paskudne klapki z Post Malone'em, a teraz stworzyli collabo z... KFC.

Crocsy przygotowały buty we współpracy z KFC. Pachną smażonym kurczakiem
foto: materiały prasowe/KFC

Kentucky Fried Chicken jest siecią fast foodów, która wyrobiła sobie bardzo charakterystyczną markę. Wszyscy kojarzą sympatycznego Pułkownika Sandersa, a jak wiemy ich sekretem jest 11 odpowiednich przypraw i ziół, które tworzą smak smażonego kurczaka. Niewątpliwie ikoniczny status marki został teraz przeniesiony do świata mody - KFC podjęło bowiem współpracę z twórcami obuwia Crocs.

KFC stworzyło klapki z marką Crocs

Same klapki mają wyglądem przypominać kubełek skrzydełek Hot Wings. Nietypową współpracę potwierdzono w ładnym stylistycznie wideo, które możecie zobaczyć poniżej:

Na oficjalnej stronie firmy Crocs możemy przeczytać poniższe słowa:

"

Czy kochacie znanego na całym świecie smażonego kurczaka? Czy kochacie Crocsy? Uwielbiacie ikony marek jak Pułkownik Sanders? W takim razie bardzo dobrze trafiliście. "

KISS Crocs
KISS Crocs
Przeczytaj także Crocsy dla fanów KISS. Zespół stworzył sygnowane klapki

W sprzedaży są dwie wersje obuwia - jedna z nich jest normalną wersją Crocsów, które pewnie wszyscy dobrze znacie. Drugie mają natomiast mają wielkie platformy zamiast podeszwy. Definitywnie charakterystyczną cechą obydwóch par klapków jest to, że zawierają one odczepianą nóżkę kurczaka, która faktycznie pachnie smażonym drobiem. Niestety, nie możemy ich skonsumować.

Buty mają trafić do sprzedaży wiosną 2020 roku i na razie nie wiemy, czy będą też dostępne w Polsce. Cena również pozostaje tajemnicą.

Goci
Goci
Przeczytaj także Instagramerzy stworzyli "gotyckie crocsy". To idealny zamiennik glanów w lato?