Cud na parkingu. Wizerunek Matki Boskiej pojawił się w kałuży wody
20.10.2020 13:19
Cud na parkingu. Wizerunek Matki Boskiej pojawił się w kałuży wody Fot. Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Rysunek Matki Boskiej nagle pojawił się w kałuży wody na parkingu. Świadkowie twierdzą, że to cud.

Obraz Matki Boskiej został narysowany na drodze podczas festiwalu "Piękna ulica", który odbył się w Monterrey w Meksyku w 2007 roku. Po 13 latach niespodziewanie powrócił. Filmy i zdjęcia nieoczekiwanego zjawiska zyskały ogromną popularność w sieci, a tłumy ludzi zaczęły pielgrzymować do "cudownego" obrazu.  

Rysunek Matki Boskiej w kałuży wody

Monterrey to miasto w północno-wschodnim Meksyku, na przedgórzu Sierra Madre Wschodnie, stolica stanu Nuevo León. Monterrey jest także znane jako "Miasto Gór" i "Sultana del Norte". W 2007 roku zorganizowano tam trzytygodniowy festiwal "Piękna ulica". Jedną z atrakcji imprezy był namalowany na asfalcie wizerunek Maryi. Po kilku tygodniach od wydarzenia obraz został zmyty przez deszcze, a rysunek stał się niewidoczny.

Przeczytaj także

Rysunek Matki Boskiej pojawił się jednak niespodziewanie po 13 latach, tuż po tym jak jeden z pracowników upuścił na parkingu wiadro z wodą. Wtedy to w kałuży objawił się wizerunek Maryi.

Wielu z obecnych na miejscu świadków uznało to za cud. Trudno wyjaśnić, dlaczego tak się stało, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że obraz był wystawiony na działanie warunków atmosferycznych i stale przejeżdżały po nim samochody. Miejsce to również kilkakrotnie przebudowywano.

Obecnie tłumy ludzi gromadzą się na parkingu, aby na własne oczy zobaczyć Matkę Boską. Niektórzy przypisują to zjawisko boskiej interwencji i zostawiają miejscu kwiaty w podziękowaniu Maryi. Do tej pory nie znaleziono żadnego racjonalnego wyjaśnienia tego fenomenu.

Niedawno cud za pośrednictwem Matki Boskiej miał miejsce we Włoszech. Figurka Matki Boskiej z Carmiano płakała tam krwawymi łzami. Podobna sytuacja miała również miejsce w Trevignano Romano. Tamtejszy posąg również płacze krwią. Towarzyszą temu orędzia, które przekazuje włoska jasnowidząca Gisella Carda.

Źródło: Inne Medium, The Sun

Zobacz również: Objawienia w Medziugorie: Tajemnicze przesłanie od Boga czy wielkie oszustwo?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.