Pogoda
19.06.2019 10:53

Cyberpunk 2077: Keanu Reeves chciał śpiewać jako Johnny Silverhand, CD Projekt RED mu nie dał

W Cyberpunku 2077 graczowi będzie towarzyszył Keanu Reeves jako gwiazda rocka Johnny Silverhand. Aktor chciał śpiewać w utworach grupy Samurai, polskie studio miało jednak co do wokalu inne plany.

Keanu Reeves
foto: kadr z wideo

Postać Jonny’ego Silverhanda, znanego jeszcze z papierowego Cyberpunka 2020, jest jedną z najważniejszych w grze. CD Projekt RED zdradził, że pod względem liczby wypowiedzi to drugi po V bohater znajdujący się w polskiej superprodukcji.

Samo nagrywanie kwestii Keanu Reevesa zajęło jak na razie 15 dni i niewykluczone, że czas spędzony z mikrofonem jeszcze się wydłuży. Aktor ma nadzieję, że mimo dotychczasowej polityki CDPR, będzie mógł pojawić się wokalnie na utworach grupy Samurai.

Keanu Reeves
Keanu Reeves
Przeczytaj także Jak zareagował Keanu Reeves na reakcję publiczności podczas prezentacji Cyberpunka 2077?

Keanu Reeves wydaje się być decyzją CD Projekt RED o pominięciu go w nagrywaniu utworów zespołu Johnny’ego Silverhanda nieco rozczarowany.

Cyberpunk 2077: Keanu Reeves chce mieć udział w nagrywaniu utworów Johnny’ego Silverhanda

Fragmenty „Chippin' In”, utworu Samurai nagranego na potrzeby gry Cyberpunk 2077, można było usłyszeć podczas prezentacji gry na E3 2019. To właśnie ten utworów akompaniował Keanu Reevesowi pojawiającemu się na scenie.

Keanu Reeves
Keanu Reeves
Przeczytaj także Cyberpunk 2077: czy będzie można uprawiać seks z Keanu Reevesem?

Aktor przyznał, że chciał być częścią także muzycznej strony Cyberpunka 2077, CDPR miał jednak w tej kwestii inne plany.

"

Nie chcieli, żebym śpiewał. Wybrali zespół rockowy, którym im się podoba, i to on tworzy ścieżkę dźwiękową. Ale mamy jeszcze trochę czasu do premiery, więc zobaczymy, co może się stać. Może wokalista grupy pozwoli mi mieć jakiś wkład. Przekonamy się. "

Być może głos Keanu Reevesa pojawi się więc obok wokalu Johnny’ego Silverhanda. Aktorowi najwyraźniej na tym zależy, a trzeba zaznaczyć, że śpiew nie jest mu obcy.

Keanu Reeves jako Johnny Silverhand
Keanu Reeves jako Johnny Silverhand
Przeczytaj także Cyberpunk 2077: Keanu Reeves jako Johnny Silverhand. Kim jest ta postać?

Premiera Cyberpunka 2077 jest zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku, zostało więc jeszcze dużo czasu na ewentualną wizytę w studio nagraniowym.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży. Ceny, data premiery, zawartość pudełek 

Co wolelibyście robić z Keanu w Cyberpunku?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Cyberpunk 2077