"Cyberpunk 2077" - Keanu Reeves zagra jednego z bohaterów. Znamy datę premiery

10.06.2019 09:43
"Cyberpunk 2077" - Keanu Reeves zagra jednego z bohaterów. Znamy datę premiery Fot. kadr z wideo

Gwiazda "Matriksa", "Johna Wicka" i "Constantine'a" będzie jednym ze sprzymierzeńców głównego bohatera "Cyberpunka 2077". Redzi pokazali nowy zwiastun gry, zdradzili datę premiery i ruszyli z przedsprzedażą.

W drugi weekend czerwca rozpoczęły się targi E3 2019 w Los Angeles, na których od lat swoje nowe projekty pokazują najwięksi twórcy gier wideo w branży. W niedzielę swoją konferencję przeprowadzał Microsoft, który nie tylko zapowiedział nowego Xboksa i kolejne odsłony swoich serii "Halo" oraz "Gears of War". Gigant z Redmond znalazł jednak czas w swoim pokazie dla innych producentów. Wśród nich znaleźli się Polacy z CD Projekt Red.

Cyberpunk 2077 - nowy zwiastun z Keanu Reevesem

Zgasły światła, a na ekranach pojawił się nowy zwiastun "Cyberpunka 2077", który prezentował jedną z cutscenek produkcji. Główny bohater V wdał się w konflikt z typami spod ciemnej gwiazdy i musiał pożegnać się ze swoim przyjacielem. Cała zapowiedź kończy się pojawieniem... Keanu Reevesa, który zagra jedną z głównych postaci w "Cyberpunku 2077". Bohater karze wstać głównej postaci, bo wciąż mają całe miasto do spalenia. Zobaczcie sami:

Chwilę później na scenie pojawił się sam Reeves, który przez kilka minut opowiadał o produkcji i procesie powstawania "Cyberpunka 2077". Aktor był wyraźnie podekscytowany przemawianiem przed publicznością i współpracą z CD Projekt Red. Obecność Keanu Reevesa w "Cyberpunku 2077" spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów, a w komentarzach na YouTubie i Facebooku możemy przeczytać słowa zachwytu i ekscytacji z każdej strony.

Przeczytaj także

Cyberpunk 2077 - data premiery

Redzi zdradzili również kolejną ważną informację, a mianowicie datę premiery produkcji - "Cyberpunk 2077" zadebiutuje już 16 kwietnia 2020 roku. Gra pojawi się oczywiście na konsole Xbox One oraz Playstation 4, a także komputery osobiste.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.