Cyberpunk 2077: Michał Żebrowski jako Johnny Silverhand. Kto zagra V?

29.09.2019 09:50
Johnny Silverhand|undefined Fot. materiały prasowe CD Projekt RED

CD Projekt RED udostępnił wyniki wyszukiwania polskich aktorów głosowych w Cyberpunku 2077. Grany przez Keanu Reevesa Johnny Silverhand przemówi głosem Michała Żebrowskiego.

Wszystkie informacje dotyczące Cyberpunka 2077 to ściśle strzeżone tajemnice. CD Projekt RED dba o swoje sekrety tak dobrze, że nie powstała nawet plotka dotycząca obecności Keanu Reevesa w grze.

Nawet obsługa techniczna sceny podczas pamiętnej prezentacji polskiej superprodukcji na targach E3 2019 przeżyła niespodziankę w chwili, gdy aktor pojawił się na scenie. Podczas prób zastępował go dublet występujący pod niewiele mówiącym pseudonimem.

W rezultacie oglądający zwiastun z pierwszym pojawieniem się Johnny’ego Silverhanda przeżyli pozytywny szok i niedowierzanie.

Przeczytaj także

CD Projekt RED już dawno potwierdził, że powstanie polska wersja językowa Cyberpunk 2077. Na informację czyim głosem przemówi po naszemu postać Keanu Reevesa musieliśmy czekać na Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi. Na imprezie odbył się specjalny panel dotyczący CP2077.

Cyberpunk 2077: Johnny Silverhand przemówi głosem Michała Żebrowskiego

Twórcy Cyberpunka 2077 jasno zapowiedzieli, czego można spodziewać się na wydarzeniu.

W panelu udział wezmą Adam Badowski (Game Director), Mikołaj Szwed (Senior Localization Producer) oraz wybrani aktorzy, którzy użyczą głosu postaciom w polskiej wersji językowej Cyberpunk 2077. Podczas panelu po raz pierwszy ujawnimy kto wcieli się w główne postaci w polskiej wersji językowej gry — tego nie możecie przegapić!

Jak powiedzieli, tak zrobili. Na scenie pojawił się Michał Żebrowski, który z ogromną ostrożnością wypowiadał się o przyjętej roli.

V będzie zaś przemawiał głosem Lidii Sadowej lub Kamila Kuli. Ich głosy mieliście już zapewne okazję usłyszeć odpowiednio jako Elsy z „Krainy Lodu” oraz Bestii z „Pięknej i Bestii”.

Gracz będzie miał oczywiście pełny wybór tego, w jaki sposób chce poznawać grę. W Cyberpunku 2077 dostępny będzie polski dubbing oraz wersja kinowa, z polskimi napisami do angielskich wypowiedzi.

Michał Żebrowski jest ostatnio bardzo rozchwytywany aktorem. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie on będzie lektorem w polskiej wersji „Wiedźmina” Netfliksa.

Zobacz także: Michał Żebrowski lektorem „Wiedźmina” od Netfliksa? Słychać go na polskim zwiastunie [WIDEO] 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.