Pogoda
11.06.2019 14:11

Cyberpunk 2077. Widz, który krzyczał do Keanu Reevesa, dostanie prezent od CD Projekt RED

Zwiastun Cyberpunka 2077 zelektryzował widzów na targach E3 2019. A gdy na scenę wyszedł Keanu Reeves, grający w polskiej grze Johnny’ego Silverhanda, widownia wręcz eksplodowała emocjami. Jeden z graczy krzyknął nawet do gwiazdora, że zapiera mu dech w piersiach, czym wyraźnie go zawstydził.

Keanu Reeves w Cyberpunku 2077
foto: kadr z wideo

Keanu Reeves pojawił się na scenie, żeby opowiedzieć o Cyberpunku 2077 i ogłosić datę premiery. Podkreślił, że będziemy mieć do czynienia z rozległym otwartym światem, który będzie ewoluował w różnych kierunkach, zależnie od wyborów dokonywanych przez gracza.

Opisując wrażenia z grania w Cyberpunka 2077 gwiazdor stwierdził, że chodzenie po ulicach miasta przyszłości to zapierające dech w piersiach przeżycie. Na odpowiedź jednego z fanów Keanu Reeves nie był przygotowany.

Ta scena zdążyła już przejść do historii i ma ogromną szansę na karierę w świecie memów. Jak się okazało, nie był to jednak koniec zapierającej dech w piersiach opowieści, gdyż CD Projekt RED dotarł do krzyczącego w afekcie fana przez Twittera.

Widz krzyczący do Keanu Reevesa na prezentacji Cyberpunka 2077 obdarowany przez CD Projekt RED

Gracz, który krzyknął do Keanu Reevesa, nie omieszkał pochwalić się w sieci, że gwiazdor nazwał go publicznie „zapierającym dech w piersiach”.

Tweet nie umknął uwadze CD Projekt RED. Polskie studio postanowiło nagrodzić odwagę i wylewność widza, prezentując mu wersję kolekcjonerską Cyberpunka 2077. Znajduje się w niej między innymi statuetka V, głównego bohatera gry, jadącego na motocyklu.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży. Ceny, data premiery, zawartość pudełek 

Cyberpunk 2077 dostępny jest w przedsprzedaży w dwóch wersjach: standardowej i kolekcjonerskiej. NA GOG-u gra dostępna jest do 17 czerwca 2019 roku w świetnej promocji, w której CDPR dodaje do CP2077 wszystkie gry, jakie do tej pory stworzył.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 na GOG-u w obłędnej promocji. CD Projekt RED dorzuca wszystkie Wiedźminy 

Krzyknęlibyście komplement do Keanu w zamian za kolekcjonerskiego Cyberpunka 2077?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Cyberpunk 2077 Keanu Reeves