Pogoda
24.06.2019 12:37

Cyberpunk 2077 bez tabu w życiu seksualnym bohatera. Można wszystko z niemal każdym

W Cyberpunku 2077 będzie można prowadzić bogate życie uczuciowe i seksualne. Twórcy nie zamierzają przy tym zaglądać graczom do wirtualnej alkowy i dają opcję czynnego wybrania orientacji seksualnej prowadzonej postaci.

Cyberpunk 2077
foto: materiały prasowe

CD Projekt RED obiecał, że Cyberpunk 2077 będzie grą przełomową. Gracz ma otrzymać niespotykaną dotąd swobodę w przeżywaniu fabuły, a każdy ze stawianych problemów można rozwiązać na kilka różnych sposobów.

Ma to sprawić, że każda rozgrywka będzie unikatowa i inna od wszystkich. To, w jaki sposób będzie rozwijać się fabuła, zależeć ma w dużej mierze od akcji podejmowanych przez graczy. CDPR chwali się, że studio włożyło dużo wysiłku w przewidywanie, jakie najgłupsze rzeczy mogą przyjść do głowy graczom.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także CDP o pracach nad Cyberpunkiem 2077: „staramy się przewidzieć najgłupsze rzeczy, jakie zrobią gracze”

Totalna swoboda dotycząca podejścia do akcji ma obowiązywać także w przypadku prowadzonego w grze życia towarzyskiego. Wszystko jest dozwolone – twórcy zapowiadają możliwość flirtowania, tworzenia dłuższych związków, a nawet robienia okazjonalnych skoków w bok. Od upodobań graczy ma zależeć, czy będą podrywać przedstawicieli odmiennej, czy tej samej płci.

Cyberpunk 2077 pozwoli flirtować, tworzyć dłuższe związki oraz skakać w bok

Opcje romansowania mają dotyczyć raczej głównych bohaterów niezależnych w grze, niż tłumów anonimowych postaci przelewających się przez ulice Night City.

„Bliższą znajomość” z ważnymi postaciami w grze można będzie osiągnąć dzięki umiejętnemu przeprowadzaniu rozmów oraz wykonywania zadań. Może się wtedy okazać, że do obiecanej nagrody zleceniodawcy postanowią dorzucić intymne coś extra.

Mike Pondsmith
Mike Pondsmith
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 atakowany za rasizm. Twórca Cyberpunka 2020: Kim ku*wa jesteście, żeby mówić MI że MOJA gra jest niezgodna z moją wizją?

Tylko od gracza zależy, czy prowadzona przez niego postać V będzie hetero-, homo- czy biseksualna. Deklaracji tej nie będzie się składało podczas kreowania postaci, orientacja ma wynikać z czynów i wyborów podejmowanych w CP2077.

Przedsmak tego, co szykują Redzi w Cyberpunku 2077 można było poznać, poznając odpowiedź na pytanie, czy z Keanu Reevesem można będzie uprawiać w grze seks.

Zobacz także: Cyberpunk 2077: czy będzie można uprawiać seks z Keanu Reevesem? 

Skorzystacie z okazji?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Cyberpunk 2077