Cyberpunk 2077 bootuje się na Twitterze

Michał Tomaszkiewicz
11.01.2018 14:30
Cyberpunk 2077 bootuje się na Twitterze Fot. kadr z wideo

To żyje – po czterech latach kompletnego milczenia na oficjalnym Twitterze Cyberpunka 2077 pojawił się pierwszy wpis. Nikt jednak zupełnie nie wie, co on oznacza.

Prace nad nową grą CD Projekt Red toczą się w takiej tajemnicy, że gracze rozpieszczeni Wiedźminem 3 tracą powoli nadzieję na otrzymanie nowego ulubionego tytułu.

Jedyne informacje, jakie do tej pory pojawiały się na temat Cyberpunka 2077, pochodziły z zewnętrznych źródeł – tak było na przykład z przyznaniem funduszy w programie GameInn, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, nad jakimi dokładnie rozwiązaniami dla gry pracują programiści. I ile potrzebują na to pieniędzy.

Cyberpunk 2077 została także wspomniany przez polskie studio broniące się przed oskarżeniami o złe traktowanie i wyzyskiwanie pracowników – CDP uspokajało, że wszystko jest w porządku, a prace nad nowym tytułem posuwają się według planu.

Oficjele studia wspominali zresztą, że plan promocji Cyberpunka 2077 jest przygotowany i gotowy i zostanie odpalony w odpowiedniej chwili – po to, żeby wszystkich zaskoczyć.

Być może właśnie rozruch machiny marketingowej możemy zobaczyć dokładnie w tej chwili – a anonsowano go dźwiękiem wydawanym przez bootujący komputer:

Taka jest przynajmniej nasza interpretacja – domysłów na temat znaczenia słowa „beep” powstało zapewne już wiele, jako że ten prosty wpis doczekał się już ponad 3000 komentarzy.

Czekając na więcej informacji, można po raz kolejny obejrzeć sobie zaprezentowany wieki temu (w styczniu 2013 roku) zwiastun.

Mimo oznak życia, na premierę gry trzeba będzie poczekać jeszcze przynajmniej rok – złośliwi twierdzą, że datą wydania jest tytuł nowej produkcji CDP.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.