Pogoda
14.06.2019 14:02

Cyberpunk 2077: czy będzie można uprawiać seks z Keanu Reevesem?

Gdy tylko gracze ochłonęli z szoku, jakim była dla nich prezentacja Cyberpunka 2077 i pojawienie się Keanu Reevesa jako Johnny’ego Silverhanda, zaczęli zadawać CD Projekt RED ważne pytania. Na przykład o to, czy będzie można uprawiać z gwiazdą seks. Studio nie zaprzeczyło, więc coś jest na rzeczy.

Keanu Reeves
foto: kadr z wideo

Cyberpunk 2077 stał się najjaśniejszym punktem targów E3 2019. Podczas prezentacji polskiej gry na konferencji Microsoftu zdradzono, że jedną z głównych ról gra w niej Keanu Reeves. Gwiazdor bezpośrednio po tym anonsie pojawił się na scenie.

Na tak entuzjastyczną reakcję publiczności nie był jednak przygotowany. Do historii przeszedł okrzyk, że „zapiera dech w piersiach”, tak samo jak jego odpowiedź. Keanu Reeves po powrocie ze sceny był podobno w stanie powiedzieć tylko jedno słowo.

Keanu Reeves
Keanu Reeves
Przeczytaj także Jak zareagował Keanu Reeves na reakcję publiczności podczas prezentacji Cyberpunka 2077?

Gra CD Projekt RED nie miała sobie równych na targach, czym polskie studio nie omieszkało pochwalić się na Twiterze:

Jeśli zaś wciąż zastanawiacie się, dlaczego CD Projekt RED jest tak kochany przez graczy na całym świecie – oto, jaką niespodziankę urządzili dla widzów wychodzących z ostatniego pokazu rozgrywki Cyberpunka 2077:

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 – gameplay z E3 2019. Jest Keanu Reeves jako Johnny Silverhand

Co jednak studio ma do powiedzenia na temat seksu z bohaterem granym przez Keanu Reevesa? Z technicznego punktu widzenia na pierwszy rzut oka wydaje się to trudne, jednak w urywkach gameplaya widać, w jaki sposób może do tego dojść.

Keanu Reevses jako Johnny Silverhand w Cyberpunku 2077. Będzie można uprawiać z nim seks?

CD Projekt RED podkreśla, że stara się dać graczom jak największą swobodę działania. Studio przyznało nawet, że stara się przewidzieć wszystkie głupie rzeczy, jakie można spróbować zrobić w Cyberpunku 2077 i odpowiednio przygotować na nią grę.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także CDP o pracach nad Cyberpunkiem 2077: „staramy się przewidzieć najgłupsze rzeczy, jakie zrobią gracze”

Czy próba uprawiania seksu z postacią graną przez Keanu Reevesa to głupi pomysł? Chyba nie, skoro na pytanie o taką możliwość CDPR odpowiada w tak tajemniczy sposób:

cyberpunk_2077_keanu_seks_02
"

Johnny jest bardzo ważna postacią w grze – ale nie chcemy jeszcze dzielić się szczegółami dotyczącymi pokazywanej historii. "

Zobacz także: Cyberpunk 2077: Keanu Reeves jako Johnny Silverhand. Kim jest ta postać? 

Johnny Silverhand to bohater znany jeszcze z kart podręcznika Cyberpunka 2020. W grze CDPR pojawia się jako „technoduch” i towarzyszy prowadzonemu przez gracza V podczas wykonywania zadań.

W opisie gry CD Projekt RED informuje, że gracz będzie starał się znaleźć chip dający życie wieczne. We fragmentach rozgrywki można zobaczyć momenty, w których V wydaje się transferować swoją świadomość do Sieci, gdzie spotyka inne „duchy”.

Wydaje się więc, że CDPR właśnie przyznał, że gdy jest ochota, to znajdzie się sposób.

Jeśli Keanu Reeves nie jest do końca w waszym typie, to być może ucieszy Was wiadomość, że CP2077 ma się podobno pokazać także Lady Gaga. Skoro seks można będzie uprawiać z Johnnym, to dlaczego nie z nią?

Zobacz także: Lady Gaga w Cyberpunku 2077. Tajemnicze spotkanie w siedzibie CD Projekt RED

Z kim wolelibyście uprawiać seks w Cyberpunku 2077?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Cyberpunk 2077 Keanu Reeves