Cyberpunk 2077 doczekał się nowego zwiastuna rozgrywki. To będzie najlepsza gra 2020 roku?
20.11.2020 11:10
Cyberpunk 2077 doczekał się nowego zwiastuna rozgrywki. To będzie najlepsza gra 2020 roku? Fot. materiały prasowe/CD Projekt Red

Premiera gry nadejdzie już 10 grudnia 2020 roku, przez co hype na produkcję nigdy nie był chyba większy. Atmosferę podgrzali sami twórcy, którzy udostępnili mnóstwo nowych materiałów związanych z produkcją.

Cyberpunk 2077 doczekał się nowego zwiastuna rozgrywki

W sieci pojawił się bowiem nie tylko nowy zwiastun rozgrywki z Cyberpunka 2077, ale także zakulisowe wideo z procesu tworzenia ścieżki dźwiękowej, materiały z Keanu Reevesem w roli Johnny'ego Silverhanda, czy krótkie filmy dokumentalne o nagłośnieniu samochodów i motorów obecnych w grze. 

Zobacz także

Nie ukrywajmy, że jednak największym mięskiem jest sam zwiastun rozgrywki, z którego w gruncie rzeczy nie dowiadujemy się zbyt wielu nowych informacji. Jeśli już, to te są podane w bardzo przystępny i atrakcyjny sposób. I tak oto przypominane nam są szczegóły fabuły, w ramach której stajemy się posiadaczami biochipu, na którym zapisana jest "cyfrowa dusza" wspomnianego Johnny'ego Silverhanda.

Ten ma swoją własną agendę i pragnie dokonać zemsty na ludziach, którzy odebrali mu życie. W ramach fabuły będziemy więc realizowali i zadania związane z żądaniami Silverhanda, i te, które mają popchnąć do przodu najemniczą karierę głównego bohatera/bohaterki, czyli V. 

Polecamy

Prawda jest taka, że twórcy wytłumaczą najlepiej wszystko sami, więc bez zbędnego przeciągania - oto nowy zwiastun Cyberpunka 2077:

Gra zadebiutuje (miejmy nadzieję) już 10 grudnia 2020 roku. Cyberpunk 2077 będzie dostępny na praktycznie wszystko, co odtwarza gry wideo (oprócz Switcha), czyli pecety, Google Stadia, Playstation 4 i 5 oraz Xboksy One i Series X/S.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.