Cyberpunk 2077 doczekał się nowej reklamy z Keanu Reevesem w roli głównej [WIDEO]
02.10.2020 14:01
Cyberpunk 2077 doczekał się nowej reklamy z Keanu Reevesem w roli głównej [WIDEO] Fot. Christian Petersen/Getty AFP/East News

Kampania marketingowa Cyberpunka 2077 ruszyła pełną parą. Zaczęła się z przytupem, ponieważ w trakcie Finałów NBA zadebiutował spot reklamowy z Keanu Reevesem w roli głównej.

W sieci pojawił się nowy spot reklamowy Cyberpunka 2077 zatytułowany "Chwytaj Dzień" ("Seize the Day" po angielsku). Jego debiut telewizyjny w USA przypadł na pierwszy mecz tegorocznych Finałów NBA między Los Angeles Lakers i Miami Heat, więc przed wyjątkowo dużą mainstreamową publicznością. Na szczęście klip nie rozczarowuje jakością.

Cyberpunk 2077 - oto świetny nowy spot reklamowy

Głównym bohaterem spotu jest Keanu Reeves, który w grze wciela się w gwiazdora rocka Johnny'ego Silverhanda. Wiemy, że Silverhand będzie jedną z najważniejszych postaci Cyberpunka 2077 i przy okazji będzie towarzyszył naszemu bohaterowi/bohaterce o ksywie V przez większość gry, więc obecność Reevesa w materiałach promocyjnych nie powinna nikogo dziwić.

Przeczytaj także

W spocie aktor opowiada o tym, jak można zostać kryminalistą w świecie Night City, a następnie zaprasza nas do samodzielnego odwiedzenia szalonego miasta wykreowanego przez twórców Cyberpunka 2077. Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Wielokrotnie przenoszona data premiery Cyberpunka 2077 została wyznaczona na 19 listopada 2020 roku. Ta już raczej nie zostanie przesunięta. Gra zadebiutuje na konsolach Playstation 4 i 5, Xboksach One i Series X/S oraz pecetach. Planowana jest również wersja na Google Stadia.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.