Cyberpunk 2077 – gameplay z E3 2019. Jest Keanu Reeves jako Johnny Silverhand

Michał Tomaszkiewicz
11.06.2019 12:54
Cyberpunk 2077 – gameplay z E3 2019. Jest Keanu Reeves jako Johnny Silverhand Fot. kadr z wideo

CD Projekt RED zazdrośnie strzeże sekretów Cyberpunka 2077, pokazując rozgrywkę tylko osobom obecnym osobiście na tarach E3 2019. Jest jednak sposób, żeby zobaczyć fragmenty gameplay już dziś.

Cyberpunk 2077 to prawdziwa gwiazda targów E3 2019. CD Projekt RED pokazał zwiastun fabularny, który rzucił obecnych na prezentacji na kolana. Okazało się, że w rolę gwiazdy rocka, Johnny’ego Silverhanda, wcieli się sam Keanu Reeves.

Wyciąga on pomocną dłoń do gracza, wspominając, że „mają miasto do spalenia”.

Przeczytaj także

CD Projekt RED przygotował dla graczy specjalną wiadomość, w której tłumaczy swoją strategię marketingową i przedstawia argumenty, dla których zachowuje faktyczny wygląd gry w tajemnicy,

Zobacz także: CD Projekt RED ukrył w Cyberpunku 2077 wiadomości dla graczy. Szczerze tłumaczy, jak jest 

Jak się okazało, jest jednak oficjalny sposób na to, żeby zobaczyć Cyberpunka 2077 w akcji. Wszystko dzięki krótkiemu klipowi, który na scenie E3 2019 zaprezentował Keanu Reeves.

Cyberpunk 2077 – gameplay z E3 2019

Film z „zajawką rozgrywki” opublikowało samo studio CD Projekt RED. Film został umieszczony w serwisie YouTube jako niepubliczny.

Nagranie składa się z urywków prezentujących rozgrywkę. W dwóch miejscach widać towarzyszącą głównemu bohaterowi Cyberpunka 2077, V, Johnny’ego Silverhanda granego przez Keanu Reevesa.

CDPR pokazało graczom urywki walki, jazdy na motocyklu oraz „przechodzenia na drugą stronę”. To ostatnie może mieć związek z główną fabułą Cyberpunka 2077, polegającą na poszukiwaniu wszczepu dającego nieśmiertelność.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Na pełną prezentację rozgrywki można liczyć dopiero po zakończeniu targów gamescon. CD Projekt RED chce utrzymywać zainteresowanie Cyberpunkiem 2077 na jak najwyższym poziomie, dlatego nie zdradzi wszystkich atutów za wcześnie.

Premiera Cyberpunka 2077 została wyznaczona na 16 kwietnia 2020 roku. Grę można już zamówić w przedsprzedaży. Na GOG-u można skorzystać z promocji, w ramach której do zakupionego CP2077 otrzymuje się wszystkie wydane do tej pory gry z wiedźminem.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 na GOG-u w obłędnej promocji. CD Projekt RED dorzuca wszystkie Wiedźminy 

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.