Pogoda
11.06.2019 10:15

Obłędna promocja na Cyberpunk 2077. CD Projekt RED dorzuca wszystkie Wiedźminy

CDPR zachęca do zakupu Cyberpunka 2077 na należącej do studia platformie GOG. 100% wpłaconej sumy trafi do Polaków, a w zamian do wyczekiwanego tytułu Redzi dorzucają w promocji wszystkie gry, jakie do tej pory stworzyli.

Cyberpunk 2077
foto: materiały prasowe

Cyberpunk 2077 z miejsca stał się najbardziej rozchwytywaną grą na Steamie, mimo że trafił dopiero do przedsprzedaży, a premiera została wyznaczona na 16 kwietnia 2020 roku.

CD Projekt RED udowodnił, że traktuje graczy z szacunkiem. W kopiach pudełkowych, które można kupić w Polsce, znajduje się pokaźna liczba dodatków i bonusów, mimo że Cyberpunk 2077 wyceniany jest niżej, niż gry zachodniej konkurencji.

No chyba, że mówimy o edycji kolekcjonerskiej, w której CD Projekt RED zamieścił nawet figurkę V, głównego bohatera – tutaj cena jest już pokaźna, chociaż reakcje graczy wskazują, że postrzegana jest jako rozsądna.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży. Ceny, data premiery, zawartość pudełek

CD Projekt RED zachęca do kupienia Cyberpunka 2077 na GOG-u. Studio tłumaczy, że w przypadku zakupu na polskiej platformie nie musi oddawać części przychodu dla pośredników, dzięki czemu 100% wpłaty wyląduje na koncie CDPR.

Cyberpunk 2077 na GOG. Bez DRM, za to z wszystkimi Wiedźminami

Cyberpunk 2077 w wersji na PC bez DRM sprzedawany jest na GOG-u za 199 zł. Na 259,77 zł wyceniono zestaw Simply: RED, składający się z kolekcji wszystkich dotychczas wydanych gier CDPR oraz nadchodzącego hitu.

"

Poznaj dorobek jednego z najbardziej uznanych zespołów niezależnych na świecie. Po raz pierwszy w historii, i tylko w trakcie Summer Sale Festival, możesz zarezerwować sobie najlepszy widok na ich twórczość w przyszłości i jednocześnie poznać ich największe hity, podczas gdy ich białogłowy lider będzie szturmował scenę, by upewnić się, że żadne utopce ani ghule nie zajęły twojego miejsca w pierwszym rzędzie. "

Cyberpunk 2077 ma być prawdziwą rewolucją wśród gier RPG. CDPR chce dać graczom niespotykaną dotąd swobodę w podejściu do rozgrywania misji. Każde z zadań można ukończyć na kilka różnych sposobów, a nawet jeśli nie uda się go wykonać, zamiast gracz będzie musiał ponieść konsekwencje swojej porażki, zamiast być zmuszanym do przechodzenia zlecenia od nowa.

Zobacz także: CDP o pracach nad Cyberpunkiem 2077: „staramy się przewidzieć najgłupsze rzeczy, jakie zrobią gracze” 

"

Rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje. "

W zestawie Simply: RED oprócz Cyberpunka 2077 znajduje się także:

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku
  • Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści
  • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona
  • Wiedźmin - Edycja Rozszerzona
  • Wiedźmin Gra Przygodowa

Jak łatwo wyliczyć, wszystkie wiedźmińskie gry zostały wycenione łącznie na niecałe 60 zł. Summer Sale Festival trwa do 17 czerwca 2019, do godz. 23:59.

CPPR pomyślał o graczach, którzy już mają jego wcześniejsze produkcje: 

"

Jeśli posiadasz już jakąkolwiek z gier z kolekcji, otrzymasz e-mailem kod, który możesz przekazać znajomej osobie. Kod jest ważny przez rok od daty zakupu kolekcji. "

Na targach E3 2019 pokazano drugi zwiastun Cyberpunka 2077. Jak się okazało, jedną z głównych ról w hicie CD Projekt RED zagra Keanu Reeves.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - Keanu Reeves zagra jednego z bohaterów. Znamy datę premiery 

Kupujecie gry w przedsprzedaży?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Cyberpunk 2077 Wiedźmin