Pogoda
19.10.2019 10:05

Cyberpunk 2077 na PGA 2019: zagraj w misję „Nowi w mieście”

W hali numer 6 targów PGA 2019 znajduje się niepozorna, czarna budka. Dokładne jej przeskanowanie pozwala odkryć logo Cyberpunka 2077 i GOG Galaxy 2.0, a także kod QR, dzięki któremu można przyjąć kontrakt „Nowi w mieście” i sprawdzić się jako Netrunner.

Cyberpunk 2077 na PGA 2019
foto: Michał Tomaszkiewicz, Antyradio.pl

Cyberpunk 2077 zadebiutował na PGA 2019 z przytupem. Wszyscy chętni mogą wziąć udział w pokazie prezentującym rozgrywkę i dającą zasmakować pikantnej polskiej wersji językowej.

W ciągu około 30 minut można usłyszeć co nieco na temat założeń gry oraz zorientować się, że przedstawione postaci klną jak polski szewc.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 po polsku. Twórcy gry nie przebierają w słowach

Na PGA można także zgrać w misję rodem z Cyberpunka 2077. Jeśli uda się przejść wszystkie mini-gierki, w nagrodę otrzyma się unikalny prezent-niespodziankę. A wieść niesie, że dla najlepszych będzie to początek pięknej przyjaźni, która zaowocuje czymś spektakularnym.

"

Netrunnerzy nie mają lekko. Każde zlecenie wiąże się z ogromnym ryzykiem, ale też wyzwaniem, któremu ciężko się oprzeć. A roboty, szczególnie w Night City, właśnie dla Netrunnerów nie brakuje. Pytanie brzmi: czy odważysz się po nią sięgnąć? "

cyberpunk_2077_gog_kontrakt_02

Cyberpunk 2077: kontrakt „Nowi w mieście” do wypełnienia na PGA 2019

Intratne zlecenie można otrzymać na PGA 2019 w sobotę, 19 października 2019. Podejmujący je będą zmagać się z wyzwaniami rodem wprost z Cyberpunka 2077. Trzeba będzie wytropić coś na terenie targów, wykazać się zmysłem detektywistycznym oraz sprawdzić hakerskie umiejętności w mini-grach.

"

W mieście pojawiła się nowa organizacja. Mówią o sobie GOG i chcą wpuścić do sieci oprogramowanie treningowe dla Netrunnerów bez DRM. Żeby to zrobić, potrzebują zdobyć kod, którego fragmenty zostały ukryte przez Netwatch w różnych miejscach areny, na której rozgrywa się tegoroczne PGA. Znajdź je i dostarcz do kryjówki GOG. Najszybsi nie wyjdą z pustymi rękami. "

Wskazówki dotyczące zadania zostały zamieszczone na stronie GOG. Jeśli po wejściu na nią wiecie, co robić dalej – kariera Netrunnera stoi przed wami otworem.

"

Pierwszych 500 Netrunnerów, którzy ukończą grę i pojawią się w kryjówce GOG na terenie PGA przed 19:30 w sobotę, otrzyma prezent od GOG oraz CD PROJEKT RED - wyjątkowy, przygotowany specjalnie na potrzeby tego zlecenia plakat inspirowany światem gry Cyberpunk 2077 oraz kod do wykorzystania na GOG.COM. Nie martw się, jeśli nie zdążysz - walcz do końca! Uwierz nam na słowo, że warto. "

Warto walczyć do końca, jako że GOG docenia swoich przyjaciół. Wśród wtajemniczonych chodzą plotki, że kontrakt „Nowi w mieście” to nie jedyne zlecenie, jakie można dostać podczas PGA 2019. Gracze, którzy zdobędą zaufanie organizacji, mogą liczyć na misję ze znacznie większą stawką.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży. Ceny, data premiery, zawartość pudełek 

Podejmiecie się misji "Nowi w mieście"?

Tagi: Gry Cyberpunk 2077