Pogoda
16.09.2019 14:26

Cyberpunk 2077: nie będzie można uprawiać seksu z Keanu Reevesem

Zła wiadomość dla osób, które chciały schrupać w Cyberpunku 2077 granego przez Keanu Reevesa Johnny’ego Silverhanda. Zaciągnięcie go do łóżka raczej nie będzie możliwe.

Johnny Silverhand
foto: materiały prasowe CD Projekt RED

Cyberpunk 2077 ma być grą, która nie ocenia, która rozumie. Polskie studio zapowiedziało, że nie będzie zaglądać prowadzonej przez gracza postaci do łóżka, pozwalając na uwodzenie kogo tylko się chce i robienie z nim co tylko przyjdzie do głowy w ramach ars amandi.

W zależności od preferencji, można będzie stworzyć z NPC długotrwałą relację lub po prostu zaliczać co noc inną przelotną znajomość.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 bez tabu w życiu seksualnym bohatera. Można wszystko z niemal każdym

Wszystko to ma być swoją drogę podane w bardzo sugestywny sposób. Sceny seksu mają być odgrywane z perspektywy pierwszej osoby i nie będzie w nich cenzury ukrywającej nagość.

cyberpunk
cyberpunk
Przeczytaj także Cyberpunk z pełną nagością w scenach seksu. Projektant o rezygnacji z definiowania płci

Gdy tylko CD Projekt RED ogłosił te rewelacje, przyszli gracze zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem nie znaczy to, że w Cyberpunku 2077 będzie można uprawiać seks z postacią Keanu Reevesa. Przez długi czas twórcy nie chcieli odpowiedzieć wprost na to pytanie, tłumacząc to chronieniem przed ewentualnymi spojlerami. Teraz jednak podzielili się smutną wiadomością, choć zostawili mały promyk nadziei.

Nie będzie seksu z Keanu Reevesem w Cyberpunku 2077?

Johnny Silverhand to postać kluczowa dla fabuły Cyberpunka 2077. Grający go Keanu Reeves zdradził, że widziana tylko przez V postać ma kierować się własnymi motywami i dążyć do realizacji celów, które niekoniecznie muszą pokrywać się z dążeniami graczy.

Keanu Reeves jako Johnny Silverhand
Keanu Reeves jako Johnny Silverhand
Przeczytaj także Cyberpunk 2077: Keanu Reeves jako Johnny Silverhand. Kim jest ta postać?

Myśl o seksie z Keanu rozgrzewał przyszłych graczy do tego stopnia, że CD Projekt RED postanowił w końcu nieco przygasić oczekiwania. Podczas targów Tokyo Game Show 2019 Max Pears, projektant poziomów w Cyberpunku 2077, przekazał smutną wiadomość:

"

Keanu odgrywa ważną rolę w grze, ale jeśli chodzi o możliwość romansowania z nim, to nie wydaje mi się żeby było to możliwe. "

Z jednej strony można się było tego domyślać, jako że Silverhand jest tylko „cyberduchem” bez ciała, w związku z czym skonsumować bliższą zażyłość byłoby trudno. Z drugiej strony, jeden z oficjalnych zrzutów ekranów z Cyberpunka 2077 pokazuje graną przez Keanu postać w jak najbardziej fizycznej formie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 – gameplay z E3 2019. Jest Keanu Reeves jako Johnny Silverhand 

Chcielibyście uprawiać seks z Keanu?

Tagi: Gry Cyberpunk 2077