Cyberpunk 2077 - pierwszy stream z gameplayem

30.08.2019 16:27
Cyberpunk 2077 - pierwszy stream z gameplayem Fot. materiały prasowe gry

Po długim oczekiwaniu fani będą mogli w końcu zobaczyć, jak wygląda najnowszych tytuł od CD Projekt RED

Dotąd jedynymi szczęściarzami, którzy mieli okazję zobaczyć fragment gry, byli dziennikarze obecni na Gamescomie w niemieckiej Kolonii. Na szczęście zmieni się to 30 sierpnia wieczorem, kiedy zostanie zaprezentowany pierwszy stream z "Cyberpunk 2077".

Równo o 20:00 tysiące fanów na całym świecie przekona się na własne oczy, czego mogą spodziewać się w kwietniu przyszłego roku, gdy "Cyberpunk 2077" trafi do sprzedaży.

Przeczytaj także

Cyberpunk 2077 z pierwszym gameplayem

Możecie zacząć już odliczanie do pokazu REDów. Cd Projekt RED od kilku miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet i stron mediów powiązanych grami. Codziennie też dostajemy kolejne przecieki informujące o tym, co znajdzie się w tytule twórców trylogii o "Wiedźminie". Jednak dotąd nie mogliśmy zobaczyć jak ta gra wygląda w trakcie grania.

Stream z pierwszym gameplayem Cyberpunka będzie dostępny o godzinie 20 na Mixerze i Twitchu CD Projekt RED. Prezentację poprowadzi Hollie Bennett, szefowa ds. komunikacji w CD Projekt Red UK. Szczegóły gry utrzymywane są w tajemnicy. Nadal nie wiemy, co deweloperzy gry przygotowali z myślą o potencjalnych odbiorcach. Wiemy natomiast, że dopiero gameplay pokaże, czym tak naprawdę ma być gra, na którą wszyscy czekamy.

Zobacz także: Refused z nowym kawałkiem promującym Cyberpunk 2077

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.