Cyberpunk 2077: w grze można będzie kolekcjonować auta i motocykle jak w GTA

Michał Tomaszkiewicz
15.07.2019 15:01
Cyberpunk 2077: w grze można będzie kolekcjonować auta i motocykle jak w GTA Fot. materiał prasowe CD Projekt RED

Cyberpunk 2077 obiecuje graczom niespotykaną dotąd wolność wyborów w świecie. Nie tylko misje będzie można wykonywać na kilka odmiennych sposobów, lecz także docierać na nie różnymi pojazdami.

W zaprezentowanym w 2018 roku pokazie rozgrywki Cyberpunka 2077 można było zobaczyć, jak wygląda jazda po Night City sportowym samochodem. W 2019 roku CD Projekt RED pokazał fragment, w którym widać przemieszczanie się po metropolii motocyklem.

Ta różnorodność to nie przypadek. CD Projekt RED zapowiada, że w Cyberpunku 2077 można będzie nie tylko robić co się chce, lecz także jeździć czym się chce. O ile nie będzie się wyrządzać krzywdy dzieciom.

Przeczytaj także

Night City to tętniące życiem miasto składające się z sześciu dzielnic. Każda z nich ma swój własny klimat oraz mieszkańców. CD Projekt Chwali się, że w Cyberpunku 2077 będzie można dotrzeć wszędzie bez konieczności dogrywania lokalizacji za pomocą ekranów ładowania. Nawet wtedy, gdy będzie się pędziło na złamanie karku jednym ze swoich pojazdów.

Cyberpunk 2077: specjalny garaż na pojazdy gracza

Prowadzony przez gracza V będzie co prawda mógł posiadać tylko jedno mieszkanie, w garażu będzie mógł jednak trzymać przynajmniej kilka różnych pojazdów. Wszystko jest dozwolone, z wyjątkiem wehikułów latających. Tymi będzie można poruszać się kilka razy w trakcie rozgrywki, ale tylko jako pasażer.

Przeczytaj także

Paweł Sasko z CD Projekt RED zdradził, że gracze nie tylko będą mogli wyrażać się odpowiednim doborem pojazdu, lecz także będą mogli słuchać zróżnicowanej muzyki.

Wiadomo, że jako Samurai, grupa granego przez Keanu Reevesa Johnny'ego Silverhanda, grać będzie Refused. CD Projekt RED wypuścił pierwszy utwór nagrany przez formację, nazwany „Chippin In”.

W międzyczasie pojawiły się pogłoski, że w CP2077 będzie można także usłyszeć „Doskozzę” Stachursky’ego. Artysta zdaje się potwierdzać, że coś jest na rzeczy, CDPR informuje, że raczej nie ma co na to liczyć.

Zobacz także: Refused nagrał utwór "Chippin' In" jako zespół Johnny'ego Silverhanda. Posłuchajcie singla 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.